|   |  Karadeniz Örme Firması
Karadeniz Örme

Karadeniz Örme

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 1

Karadeniz Örme, konut, ofis ve residence projeleri, Karadeniz Örme hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Karadeniz Örme ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Örme Hakkında

Şirket Profili
 
Karadeniz Örme Şirketler Grubu'nun ilk firması Karadeniz Örme Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. 1979 yılında AKAYDIN Ailesi tarafından İstanbul' da kurulmuştur.Fakat tekstil sektörüne atılan ilk adım, Mehmet Naci Akaydın tarafından 1970' lerde Trabzon' da Akaydın Tekstil olarak toptan ve perakende tekstil ürünleri pazarlamasıyla başlamıştır. Konusunda uzman kadrosuyla "SÜREKLİ KALİTE" anlayışı ile çalışmakta olan firmamız; Başlangıçta sadece "İplik ve kumaş ticareti'' olan faaliyet alanını önce ''Örme kumaş üretimi'', daha sonra "Turizm ve otelcilik" sektörlerindeki yatırımlarıyla genişletmiş ve faaliyetlerine paralel kurduğu yeni organizasyonlarla bir ŞİRKETLER GRUBU oluşturmuştur 
 
İstanbul Yenibosna' da mevcut 10.000 m2 alanda, yıllık 4.000.000 kg muhtelif yuvarlak örme kumaş üretim kapasiteli fabrikasında üretmekte olduğu muhtelif cins örme kumaşların yurt içinde ve yurt dışında satışını yapan grubumuz Avrupa' da mevcut "Mode Milano SPZOO" üzerinden çeşitli Avrupa ülkelerinde kumaş ticareti faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.Yenibosna' daki binamızda 71 adet örme makinamız satışımız ve dış fasonda çalıştığımız iş ortaklarımızla her türlü örme kumaşı üretebiliyoruz. Ham ve boyalı kumaş satışımız mevcut'tur. Ayrıca Jakar ve Ringel yapan makinalarımızda satış ve fason olarak çalışıyoruz.
 
Kendi imkanlarımızla aylık üretimimiz 400 tona ulaşmaktadır. Tonajlı siparişleri çok seri bir şekilde yapıp, teslim edebilecek sisteme sahibiz. En uygun fiyat, hızlı ve kaliteli üretim bizim anayasamızdır.
 
Üretim
 
Örme makinalarımız, teknolojiye uygun, makine üretimi konusunda uzmanlaşmış firmalardan alınmaktadır. Pilotelli, Monarch, Terrot, Mayer firmalarıyla işbirliği içindeyiz. Makinalarımızda üretilen kumaş kalitesinin sürekliliği için mutlaka orijinal yedek parça kullanıyoruz. İğnelerimizi Groz Beckar ve Monarch' tan temin ediyoruz. Kumaşlarda olabilecek yağ lekelerinin sorun olmaması için boyahane şartlarında işlem gördüğünde kolaylıkla çıkabilen "kluber marka" makine yağı kullanıyoruz. Üretimde kalite takibi için, kumaşları kontrol ediyoruz. Hata oluşmadan veya başlangıç aşamasında müdahale ediyoruz. Buhar vererek, yıkayarak veya boyayarak ham kumaşın örgü öncesi kalitesi onaylanıp üretime başlanıyor.
 
Neden Biz?
 
Genç ve eğitimli kadromuzla yeniliğe açığız.
Üretimde hızlıyız, iç imalat ve dış imalatı birlikte yürütüp yüksek tonajlı siparişleri vaktinde üretiyoruz.
Kaliteye kilitlendik. Kaliteli üretim için her türlü fedakarlığı yapıyoruz.
Ürün çeşitliliğinde sınır yok.
Numune imalatında hızlıyız.
Kaliteli iplik, en uygun fiyat ve hedeflenen ürün

 

Tel: 0212 652 2717
Fax: 0212 652 4606
Email: info@karadenizorme.com
Adres: Yenibosna, Merkez mah. Prof. Dr. Nevzat Pisak cd. No:10 34197 İstanbul / Bahçelievler 

Karadeniz Örme Projeler Haritası

Karadeniz Örme Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.