|   |  Karcıoğlu İnşaat Firması
Karcıoğlu İnşaat

Karcıoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 5

Karcıoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Karcıoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Karcıoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karcıoğlu İnşaat Hakkında

KARCIOĞLU HAKKINDA

Gayrimenkul sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Karcıoğlu İnşaat, 2002 yılında anahtar teslimi konut yapımı, projelendirme ve taahhüt işleri ile inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. Elde ettiği tüm birikimleri üst noktaya taşımak amacıyla insan kaynaklarına önemli yatırımlar yapmış, konusunda uzman mühendis, mimar ve çözüm ortakları ile çalışmalarını sürdürerek profesyonelleşme sürecini tamamlamıştır.
 
Halen Elbistan’ın gelişen bölgelerindeki çeşitli araziler üzerine projeler geliştirmekte ve çalışmalarına sürdürmektedir.

İŞE BAKIŞIMIZ
 
Karcıoğlu İnşaat’ı sektörde farklı kılan en önemli özelliği, bölgesinde yeniliğe açık bir şirket kültürüne sahip olmasıdır. Yıllardır edindiğimiz sektörel birikimlerimizi, insana ve modern çağa yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata geçirmek, yeninin ve daha iyinin peşinde koşarak, bunları projelerimize yansıtmak için sürekli araştırıyor, kendimizi yenileniyoruz.
 
Hizmet verilen sektör her ne olursa olsun, bir işte başarılı olmak için mutlaka belli program çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Her zaman projelerimizi bir üst noktaya taşımak amacı ile konusunda uzman mühendis, mimar ve çözüm ortakları ile birleşerek geniş bir ekiple markamızı büyütmeye çalışıyoruz.
 
Yaptığımız işin insan hayatındaki önemini çok iyi biliyoruz. Sağlam, estetikten taviz vermeyen, yıllarca değerini koruyacak konutlar ve iş yerleri yapıyor, bunun için çok çalışıyoruz.
 
Güvene, kaliteye ve başarılı bir iz bırakmaya adadığımız marka kimliğimiz, gerçekleştirilen her projede gün geçtikçe daha da büyüyor.
 
Karcıoğlu İnşaat
Geçmişten Yeniliklerle Gelir...

NEDEN KARCIOĞLU?
 
Doğru Yatırım
Yatırım yapmanın ilk amacı elinizdeki mal varlığını korumak ve kar elde etmek amacı ile paranızı değerlendirmektir. Gayrimenkul yatırımları da doğru tercihler yapıldığında kazandıran ve riski en düşük kar garantili yatırımlardır. 
Gayrimenkul yatırımlarınızda Karcıoğlu markasını tercih etmeniz için birçok neden:
Sürekli kendini yenileyen ve ileriye taşıyan bir marka değerinin olması,
Projeler için doğru lokasyonları tercih etmesi,
Yeni uygulamaları ve teknolojik gelişmeleri mühendislik ve mimari anlayışına yansıtması,
Projelerinde daima konusunda uzman mühendis ve mimarlarla çalışması,
Yapılarında yenilikçi, modern bir çizgi izlemesi, 
Yaptığı konutlara çok uzun yıllar yaşayacak estetik bir mimari eser olarak bakması,
Yaptığı bütün projelerinin arkasında, güven veren bir çizgide durması.
 
Yaşam Konforu
Yaşadığımız mekanlar, hayatımızda büyük yer ve önem taşıyor. Yoğun bir günün ardından kendini huzurlu hissedeceğin o kapıyı açmak gibisi yok. 
Öncelikli olarak sağlam ve kullanışlı bir konut, o evin sakinlerine güvenli ve keyifli bir yaşam konforu sunar. Karcıoğlu, ürettiği bütün yapılarda bölgenin ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümleri bir araya getiriyor. İç mekan detaylarında, günlük yaşamın kullanım alışkanlıklarına uygun pratik ve performansı yüksek uygulamaları tercih ediyor. 
 
Yenilikçi Yaklaşım
Karcıoğlu İnşaat, ürettiği bütün projelerde inşaat sektöründeki uygulama ve ürün yeniliklerini kullanmaya özen gösteriyor. Bu yenilikler hem projelere maddi değer kazandırıyor hem de kullanıcılar için daha mutlu, daha renkli bir ev kullanımı sağlıyor. Yenilikler aynı zamanda hayatı kolaylaştıran, sorunlara çözüm getiren avantajları da birlikte getiriyor.
Kısaca tüm Karcıoğlu projelerinin amacı, bugün ve yakın gelecekte insanların yaşam kalitesini artıran ürün, hizmet ve çözümleri bir araya getirmektir.

Tel: 0344 415 6070
Fax: 0344 415 6070
Email: bilgi@karciogluinsaat.com
Adres: Ceyhan Mah. Tekke Sokak. No:14 Kahramanmaraş / Elbistan

Karcıoğlu İnşaat Projeler Haritası

Karcıoğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.