|   |  Kardemsan İnşaat Firması
Kardemsan İnşaat

Kardemsan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 1

Kardemsan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kardemsan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kardemsan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kardemsan İnşaat Hakkında

Onursal başkanı Hüseyin Karaman tarafından 1978 yılında Gebze'de temelleri atılan Karaman Ticaret, kaba ve ince inşaat malzemeleri satışı ile ticaret hayatına başlamıştır. Uzun yıllar bu alanda faaliyet gösteren firma 1990 yılında Karaman Demir San. A.Ş. ünvanını alarak sadece toptan inşaat demiri satışına yönlmiş ve nihayetinde 2002 yılında Murat Karaman tarafından kurulan Kardemsan Demir Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla Bursa'da ticari faaliyetine başlamış ve o tarihten bu yana müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir..

Kanıtlanmış başarı çizgimizle, siz değerli iş ortaklarımızla birlikte geleceğe yol alırken sürekli gelişen demir çelik sektöründe kurulacak yeni yaşam alanlarının merkezinde olma hedefiyle ülkemize, halkımıza ve çalışanlarımıza karşı duyduğumuz sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz.

Çeşitli boy ve ebatlarda TSE standarlarında üretilmiş, inşaat demiri, çelik hasır, düz ve nervürlü filmaşin demir çeşitlerinin toptan satışını yapmakta olan Kardemsan Demir Metal San. ve Tic.Ltd.Şti. dürüst, ticaret ahlakından, insani değerlerden ve en önemlisi ürün kalitesinden ödün vermeksizin, müşterilerini yüksek kaliteli demir çeşitleriyle buluşturmakadır.

Telefon: 0224 413 0480
Telefon: 0224 413 0481
Fax: 0224 413 0482
Email: info@kardemsan.com.tr
Adres: Alaaddinbey Mah. 642. Sk. No:1/A Nilüfer/BURSA

Kardemsan İnşaat Projeler Haritası

Kardemsan İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.