|   | 
Karem inşaat Mimarlık

Karem inşaat Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Karem inşaat Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, Karem inşaat Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Karem inşaat Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karem inşaat Mimarlık Hakkında

Karem İnşaat tarafından Samsun'da hayata geçirilen Karem Evleri 20 dairelik tek blok halinde yükseliyor.

Karem Evleri projesinde yer alan tüm daireler özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla Karem İnşaat kalitesini gözler önüne seriyor. İnşaatına devam edilen proje 20 dairelik tek blok halinde yükseliyor. Dairelerin tümü 3+1 şeklinde 120 metrekare olarak tasarlanmış 4 oda 1 mutfak. Fiyatlar 100 bin TL ile 140 bin TL arasında değişiyor.peşin alımlarda %10 iskonto vadeli seçenekte ise %30 peşin bina bitimine kadar sıfır faizli vade seçeneği bina bitiminde anlaşmalı bankalarca kredi kullanılmak sureti ile tapu teslimi yapılmaktadır

Birinci sınıf işçilikle deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilen Karem Evleri'nde; açık otopark ve peyzaj düzenlemesi, uydu TV alt yapısı, intercom sistemi, asansör, bağımsız acil çıkış merdivenleri ve ahşap dokulu dış cephe kaplaması gibi tüm ayrıcalıklar düşünülmüş. Yoğun ilgi gören projenin devamının oluşturulması planlanıyor.

Karem Evleri Duru Şehir'e 500 m., Gazi Devlet Hastanesi'ne 2 km., Feza Berk Koleji'ne 1 km'lik mesafede Polatlı Bulvarı üzerinde yer alıyor.

Tel: 0542 808 6473
Fax: 
Email: karem0555@hotmail.com.tr
Adres: Kazım Karabekir Mah. Polatlı Bulvarı No:52 Samsun / İlkadım

Karem inşaat Mimarlık Projeler Haritası

Karem inşaat Mimarlık Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer