|   |  Karen inşaat Firması
Karen inşaat

Karen inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 1

Karen inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Karen inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Karen inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karen inşaat Hakkında

Bizler 1985 yılından beri inşaat sektörünün içinden gelen kendi şirketleri olan veya büyük inşaat firmaları ile ortaklıklar yapan Gaziantep ve dışında önemli projelere imza atan yöneticileriz. 
 
Karen İnşaat çatısı altında, bilgi ve tecrübelerimizi dürüstçe ve saygın bir şekilde insanların hizmeti sunmak için bir araya geldik. 
 
Gaziantep ve bölgesinde yapacağımız projelerle gerek inşaat kalitesi gerekse hizmet anlayışı ile diğer kuruluşlardan farklı olarak, daha dinamik ve daha profesyonel çözümler sunma gayreti içerisinde olacağız. 
 
Anahtar teslim projeler sunmakta olan Karen İnşaat,Uzman yönetim ve inşaat kadrosu ile şehre yeni ve modern yaşam alanları katmak için sürekli olarak çalışmaktadır. 
 
İnşaat sektöründeki geçmişleri 20 yıla dayanan, şehrin önde gelen büyük inşaat firmalarında ortaklık, yöneticilik,proje müdürlüğü yapmış aynı zamanda kendi adlarına da inşaatlar yapmış müteahhit Galip Tayyar ile inşaat mühendisi Abdülkadir Sökücü'nün bir araya gelerek kurdukları KAREN İNŞAAT, sahip olduğu tecrübelere ve her biri kendi konularına hakim teknik ve idari personelleri ile özgüveni yüksek, kaliteli işler yapan, sağlam bir firma olarak yoluna devam etmektedir.
 
Karen İnşaat , Gaziantep'te faliyet gösteren pek çok inşaat firmasına gerek yüklenici müteaahit gerekse proje ortağı / danışmanı olarak hizmet vermiştir. Aşağıdaki pdf dosyasından firmamızın yapmış olduğu faliyetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Tel: 0342 215 2727
Fax: 0342 215 3454
Email: info@kareninsaat.com
Adres: Değirmiçem Mah. Özgürlük Cad. No:14/A 27090 Gaziantep / Şehitkamil

Karen inşaat Projeler Haritası

Karen inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.