|   |  Karkın Gayrimenkul Firması
Karkın Gayrimenkul

Karkın Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 15 Aralık 1994

  • Proje Sayısı : 2

Karkın Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Karkın Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Karkın Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karkın Gayrimenkul Hakkında

Hep daha iyiye...
15 Aralık 1994 tarihinde inşaat sektörü yepyeni bir değer kazandı. Avni KARKIN önderliğinde aile bireylerinin katılımıyla resmi adıyla KARKIN Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt A.Ş. kuruldu. Oğuz boylarından birinin adı olup, taşkın ve doyurucu anlamına gelen Karkın, isminin anlamına nazire yaparcasına çalışmayı bir şirket ilkesi edindi. Her daim var olanla yetinmeyip, beklentilerden fazlasını sunmayı amaçladı.

Türkiye’nin Dev Projelerinde Görev Aldı
Zamanla yürüttüğü etkin çalışmaların meyveleri toplayan Karkın, inşaat dünyasında pek çok büyük markayla çözüm ortaklığı gerçekleştirdi. Türkiye’nin kapsamı itibariyle dev projelerinde görev alarak; büyük başarılarda ve önemli tecrübelerde pay sahibi oldu.

Şirket Tarihinde Büyük Dönüşüm
İstikrarlı büyüme sonrasında ulaşılan nokta, ciddi bir dönüşümü de beraberinde getirdi. Ve 2015 yılında Karkın, inşaat alanındaki birikimini taçlandırarak, markalı konut projeleri üretmeye odaklandı. Bu aslında başarı yolculuğunda yeni bir aşamanın ve dikkat çekici atılımların habercisiydi.

Yepyeni Bir Vizyon
Şirket, özenle seçtiği lokasyonlarda; bulundukları bölgenin çehresini değiştiren, konforu ve kalitesiyle öne çıkan, mükemmeliyetçi projeler geliştirmeyi hedefledi.

Markalı Konutlar Bir Bir Hayata Geçiyor
Yeni vizyonla çıkılan yolun ilk temsilcisi Nev Mahal oldu. Proje, Karkın‘ın kaliteye gösterdiği özenin ve özgün tasarımlı, nitelikli yaşam alanları kurmaya verdiği önemin ilk işaretlerini verdi. Karkın ikinci projesinde iddiasını daha da ileri taşıdı. Bir prestij projesi diye de tabir edilecek özellikteki Otto Bella için çalışmalara başladı.

Karkın, yıllarca oluşturduğu itibarlı, güven veren saygın geçmişine artık hayata ve insana değer katan nitelikli yaşam alanlarını ekliyor. Markalı konutta butik anlayışla ürettiği her bir projesiyle; “hep daha iyiye” ulaşma arzusunu yansıtıyor ve sektöründe farklılaşan çizgisini gün geçtikçe güçlendiriyor.

DEĞERLERİMİZ
Sermayemizin güven vermek olduğunu bilerek çalışırız.
İşini doğru dürüst yapıp, verdiği sözü yerine getirmek için azami çaba gösteririz.

Yenilikçiyiz, sürekli gelişimi benimseriz.
Öğrenmenin sonu yok! Yeni fikirlere açığız. Çünkü değişen dünyaya ayak uydurmak artık gereklilikten öte bir zorunluluk.

Hayata ve insana katma değer sunan projeleri tercih ederiz.
Bulunduğu bölgeye artı değer katan insan yaşamına konfor sağlayan ve hayata bir yenilik sunan projeler önceliğimizdir.

İşine tutkuyla bağlanmayı önemseriz.
Hep en iyiyi hedefleyen bir şirkette işine tutkuyla bağlanmanın gerekli olduğuna inanırız.

Kalite, ödün verilmez ilkemizdir.
Projelerimizin her bir detayında yüksek kalite standardına ulaşmayı hedefler, kalite konusuna hassasiyetle yaklaşırız.

Hep daha iyiye, mükemmele ulaşma arzusuyla üretiriz.
Her seferinde ortaya daha iddialı bir proje tasarlayarak kendimizle yarışmanın ve mükemmele ulaşmanın gayretindeyiz.

Her zaman müşterilerimizin mutluluğunu esas alırız.

Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelir. Bu nedenle her zaman beklentilerinden fazlasını sunmayı amaçlarız.

Çevresel, tarihsel ve kültürel dokuya uyumlu projeler geliştiririz.
Projelerimizin bulunduğu bölgeye fayda sağlamasına, çevreye saygılı, tarihsel ve kültürel dokuya uyumlu olmasına dikkat ederiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getiren; tasarım, kalite ve konfora önem veren yaşam alanları kurmayı hedefleriz.
Müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri göz önüne alarak beklentilerinin ötesine geçmeye çalışırız.
İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini bir araya getirip projelerimizde güçlü bir sinerji kurarız.
Müşterilerimizle, çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımızla güven temelli ilişkiler kurmanın başarıda önemli bir rol oynadığına inanırız.
Projelerimizi bulunduğu bölgeye bir yenilik katmasına, estetik bir mimari değer olmasını önemseriz. Doğaya saygılı olup, bölgesiyle bütünleşmesine önem veririz.

MİSYON
Konularında uzman İnsan Kaynaklarımız ve müşteri memnuniyetini temel alan kurumsal kalite anlayışımız ile 23 yıllık bilgi birikimini günümüz teknolojik gelişmelerin paralelinde ürün ve hizmet teknikleri ile sentezleyerek göz, ruh ve kullanım doygunluğu sağlayan; kaliteli bina ve tesisleri topluma arz etmektir.

VİZYON
Müşteri odaklı ilkesi ile yola çıkan şirketimiz Türkiye pazarında aranan bir isim olmayı kendine ilke edinmiştir.

Yenilik ve gelişmelere açık olmak, 

Çağdaş gelişmeler paralelinde, işlerimizde kullanmış olduğumuz teknikleri sürekli geliştirerek en yüksek değeri elde etmek, dürüst, tutarlı ve güvenilir olmak, 

Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarımına güncel uygulamaları dahil etmek, 

Tüm ofis ve şantiyelerimizde, çağdaş çalışma koşullarını benimsemek suretiyle; çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli bir ortamda faaliyetlerini sürdürmelerini sağlamak, 

Sahip olunan personel ve işgücünün, en önemli rekabet avantajlarından biri olduğu ilkesinden hareketle, bireylerimizin performansını geliştirmede profesyonel çözüm ortaklarımız ile çalışmaya devam ederek KARKIN ve müşterilerinin gurur duyabilecekleri başarılı projeler üretmektir.

BAŞKANIN MESAJI
Uzun yıllar inşaat dünyasının pek çok farklı alanında alt yapı ve üst yapı faaliyetlerinde bulunduk. Türkiye’nin herkesçe bilinen dev projelerinde görevler aldık. Geldiğimiz noktada kazandığımız bilgi, deneyim ve itibarla geleceğe daha güçlü adımlar atmaya karar verdik.

Artık direkt manada insanların hayatına dokunmak, tecrübemizle birlikte daha özellikli çalışmalar sergilemek ve de şirketçe daha büyük ivmeler kaydetmek amacıyla markalı konut projelerine odaklandık.

Bu şirketimiz için önemli ve büyük bir değişim hareketi ve yeni bir vizyon demekti. En başta aramıza katılan yeni çalışma arkadaşları ve yeni çözüm ortaklıklarıyla bir yapılanma içine gittik. Ardından yapacaksak en iyisi olmalı mantığıyla işlere soyunduk. Şirket kültürümüzün olmazsa olmazı “kaliteyi” ön planda tutarak; tasarım ve konfora önem veren iz bırakacak projeleri hayata geçirmeye çalıştık.

Yeni yolculuğumuzun ilk kilometre taşı Nev Mahal projesi oldu. Karkın çizgsinin ilk belirtileri olan projemiz özgün mimarisiyle ve bölgesine getirdiği yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıktı. Çıtayı daha da yükselterek bir prestij projesi diyebileceğimiz Otto Bella, üst düzey bir kalitenin sergilendiği özenli yaklaşımımızın bir göstergesidir.

En büyük sermayemizin insanların güveni olduğunu bilerek, çözüm ortaklarımızla beraber bizi tercih edenleri memnun etmeye, beklentilerinden fazlasını sunmaya devam edeceğiz. Her zaman daha iyiye ulaşma arzumuzla insan yaşamına artı değer katacak, günümüzün ötesinde yaşam fikirleri hayata geçirmeye çalışacağız.

Karkın’ın bugünlere ulaşmasında emek ve katkılarıyla rolü olan çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza, projelerimizi tercih ederek Karkın Ailesi’ni daha da büyüten, ileriye daha da umutla bakmamızı sağlayan müşterilerimize teşekkür ederim.

Sevgi ve saygılarımla…

Fatih Karkın 
Yönetim Kurulu Başkanı

 

İNSAN KAYNAKLARI
Karkın’da çalışanların, ayrı bir önemi vardır. Çünkü biliyoruz ki yaptığımız işin kalitesi, o işe emek verenlerin kalitesiyle doğru orantılıdır. Bu bilinçle en iyi insan gücüyle çalışarak, onları kurumun ideallerine ve vizyonuna ortak etmeyi ve bu sayede gelecek hedeflerine doğru hızla ilerlemeyi amaçlarız.

Aşağıda sıraladığımız insan kaynakları politikamız aynı zamanda Karkın’lı olmanın gerektirdiği özelliklerin de altını çizmektedir.

Karkın'lı Olmak...
Sorumluluğunun bilincinde, etik ve mesleki değerlere sahip olmaktır.
Değişime ve yeniliklere uyum sağlamaktır.
Kişisel ve mesleki gelişimin hiç bitmeyen bir öğrenme süreci olduğunu bilmektir.
Her işinde farklılıkları keşfedebilmek, yenilikler ortaya koyabilmektir.
Kurumun vizyonuna ve hedeflerine sıkı sıkıya bağlanmaktır.
Araştırmacı, özverili ve disiplinli olmaktır.
Ekibin bir parçası olduğunu bilmek ve güçlü bir takım ruhuyla çalışmaktır.
İş ahlakı ve dürüstlüğü benimsemektir.
İş arkadaşlarına saygı duymak, kurumunun itibarını korumak ve şirket ideallerine odaklanmaktır.

Telefon: 444 7 384
Email: info@karkin.com.tr
Adres: Fevzi Çakmak Mh. Osmangazi Cd. 1992 Sk. No:1 Kat:5 D:55 Bağcılar - İstanbul

Karkın Gayrimenkul Projeler Haritası

Karkın Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.