|   |  Karmir Yapı Firması
Karmir Yapı

Karmir Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Karmir Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Karmir Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Karmir Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karmir Yapı Hakkında

Karmir Yapı, inşaat ve turizm sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren 3 farklı firmanın bir amaç ve vizyon etrafında birleşmesinden meydana gelmiştir.
 
“Karmir Yapı”nın kuruluş amacı, insani ihtiyaçların ticari beklentilerden daha üstün tutulduğu projeleri hayata geçirmektir. Bu kapsamda, sadece Kayseri ve civarında değil, ülke ölçeğinde farklı ve aranan projelerin altına Karmir Yapı imzasını taşımak için faaliyetlerine başlamıştır.
 
Firmaların bir araya gelerek oluşturduğu sinerji ile Karmir Yapı,  ilk projesi olan Karmir Life’ı hayata geçirmiştir.
 
Değişen global koşullar içinde insanların hem bireyselliğini doyasıya yaşamaları hem de toplum yaşantılarının kalitesini artırmaya yönelik olarak hayata geçirilen ilk proje olan Karmir Life, Karmir Yapı’nın vizyonu ve misyonunu yansıtan önemli bir mihenk taşıdır. 
 
“KALİTE YAPIMIZDA VAR” mottosuyla yola çıkan Karmir Yapı, özel projelerle yoluna devam etmektedir.
 

KARMİR YAPI'YI OLUŞTURAN ŞİRKETLER

ELMAN MÜH.İNŞ.LTD.ŞTİ.

Kayseri merkezli inşaat taahhüt ve mühendislik firmasıdır. Kayseri bölgesinde konut, işyeri, sağlık merkezi gibi yapılarda mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri ve betonarme statik proje hizmetleri vermektedir.

 

İLKE TURİZM TİC. A.Ş

http://www.argosjewelart.com
Antalya’da mücevherat imalat ve satışı üzerine hizmet vermektedir. Antalya’da kuyumculuk sektörünün en iyilerinden biri olmayı başarmıştır. Argos Jewel Art merkez mağaza, Kemer şube ve 13 adet otel showroomunda ürün ve hizmet kalitesini müşterilerine sunmaktadır. Firma Antalya bölgesinde konut sektöründe müteahhitlik hizmeti vermektedir.

 

MURATTAŞ ÇELİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK MADENCİLİK SAN. TİC. A.Ş

http://www.mcsinsaat.com
Kayseri ve çevre illerde çelik yapı tasarımı, imalatı, montajı; endüstriyel ve ticari yapılar başta olmak üzere çelik konstrüksiyonun uygulandığı her yapıda mühendislik ve uygulama hizmeti vermektedir. Çelik yapıların tamamlayıcısı olarak çatı ve cephe kaplama sistemlerinde Assan Panel, çevre güvenliği ve çit sistemlerinde Betafenc iş ortağıdır. Endüstriyel otomasyon ve verimlilik sistemlerinde Krohne ve Endress Hauser iş ortağı olarak çalışmaktadır. 

Tel: 0352 224 5767
Fax: 0352 224 5767
Email: info@karmir.com.tr
Adres: Germir Mah.425/1. Sok.  No:45 Kayseri / Melikgazi

Karmir Yapı Projeler Haritası

Karmir Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.