|   |  Kasır Yapı Firması
Kasır Yapı

Kasır Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 4

Kasır Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kasır Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kasır Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kasır Yapı Hakkında

Hakkımızda

Yapı Sektörünün genç, dinamik ve büyüyen markası Kasır Yapı 2005 yılından bu yana emlak, konut projeleri ve inşaat alanında hizmet vermektedir. Geleceğin projelerini, sahip olduğu vizyon ile oluşturan Kasır Yapı, temelinden son taşına kadar her aşamada dünya standartları gerçeklerinde hareket eder.
 
En önemli birikimin çalışma arzusu olduğunu düşünen Kasır Yapı, müşteri beklentileri ve gereksinimlerini her zaman en üst seviyede karşılamayı görev edinmiştir. Gelişen şehircilik ve yapı endüstrisini takip eden Kasır Yapı, her gün bir öncekinden ileride olma gerekliliğini ilke olarak edinmiştir.
 
Kasır Yapı, yaşamın en önemli noktasına etki eden yapı sektörünün sorumluluklarını olgunlaştırarak hareket eder. Kasır Yapı Projelerinde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanır, günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan, modern mimari projelere imza atar. Klasiği ve moderni aynı yapılarda buluşturan Kasır Yapı, çevre bilinciyle çevreye karşı sırıtan değil, çevreyi saran projeler oluşturmaktadır. Kasır Yapı yaptığı projelerin her aşamasında geri dönüşüm ve enerji tasarrufuna dikkat ederek hareket etmektedir.
 
Kasır Yapı bünyesinde deneyimli mimarlar ve inşaat mühendislerimizle birlikte onlarca personel istihdam etmektedir. Ekipman ve finansal gücüyle projelerini aksatmadan söz verdiği tarihte teslim eder. İşte bu yüzden Kasır Yapı bulunduğu her sektörde önce güven kelimesiyle anılır.
 
Çevre Politikası

Projelerin tasarımından bitimine kadar her anda tüm ulusal ve uluslararası kurallara ve gerekliliklere uyan Kasır Yapı, hem doğal kaynak tüketimine hem de enerji tasarrufuna projelerin her cm’sinde dikkat etmektedir.
 
Maksimum yeşil ve peyzaj tasarımını tüm projelerinde uygulayan Kasır Yapı, gerekli tüm tedbirleri yerine getiren ve bu gereklilikleri çalıştığı firmalarda da arayan bir sorumluluk bilinciyle, 21.yüzyıl teknolojisini kendi çatısı altında sevenlerine sunuyor.
 
Kasır Yapı; yalıtım, arıtım, geri dönüşüm ve çevre kirliliği ile ilgili tüm sertifika ve belgelere sahip olmanın gururunu ve bu alanda örnek bir firma olmanın mutluluğunu her zaman yaşamıştır ve yaşamaya devam edecektir.
 
MİSYON

Önceliğimiz tüm beklentileri ve ihtiyaçları görüp bunlara uygun projeler oluşturmak, yaşam standardını arttıran tasarımlarla da bunu Kasır Yapı güvencesiyle sevenlerimize sunmaktır. Yeniliği bir hedef değil araç olarak gören Kasır Yapı, sürekli gelişmek, gelişimi eğitimle pekiştirmek ve oluşturduğumu kaliteyi en yaratıcı ve özel projelerle sevenlerimize sunmayı şirket düsturu edinmiştir. Çünkü bize göre değişim aynı zaman da gelişim demektir.

VİZYON

Kasır Yapı olarak bu konuda önceliğimiz her zaman iş ahlakını ve buna bağlı olarak geliştirdiğimiz Kasır Yapı markasını bulunduğu konumun bir adım ötesine taşımaktır. Değişimi yönlendiren, bunu yaparken rekabeti insan erdemleri içerisinde gerçekleştiren Kasır Yapı, toplumun hem sosyal hem ekonomik gelişimine katkı sağlamaktadır. Tarihimizden ve deneyimlerimizden aldığımız güçle, sadece Türkiye’de değil dünyada da örnek gösterilen bir şirket olmak için aralıksız çalışacak olan Kasır Yapı, geçmişin tecrübesini geleceğin projelerine yansıtacaktır.
 
GÜVEN

Kasır Yapı Projelerinde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanır, günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan, modern mimari projelere imza atar. Klasiği ve moderni aynı yapılarda buluşturur. Ekipman ve finansal gücüyle projelerini aksatmadan söz verdiği tarihte teslim eder. İşte bu yüzden Kasır Yapı bulunduğu her sektörde önce güven kelimesiyle anılır.

ÇALIŞMA ARZUSU

Geleceğin projelerini, sahip olduğu vizyon ile oluşturan Kasır Yapı, temelinden son taşına kadar her aşamada dünya standartları gerçeklerinde hareket eder.En önemli birikimin çalışma arzusu olduğunu düşünen Kasır Yapı, müşteri beklentileri ve gereksinimlerini her zaman en üst seviyede karşılamayı görev edinmiştir.

Tel: 444 6 156
Fax: 0462 328 0655
Email: info@kasiryapi.com
Adres: Cumhuriyet, 61000 Pelitli/Trabzon Merkez/Trabzon

Kasır Yapı Projeler Haritası

Kasır Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.