|   |  Kav Konut İnşaat Firması
Kav Konut İnşaat

Kav Konut İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 2

Kav Konut İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kav Konut İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kav Konut İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kav Konut İnşaat Hakkında

Hakkımızda

2010 yılında aile şirketi olarak kurulan c yeni bir anlayışla, bilgi ve tecrübeyi de birleştirerek şehre değer katan, kaliteli ve güvenli projelerini üretmeye devam ediyor.

Kav Konut İnşaat, gerçekleştirdiği projelerle kısa süre de hem beraber çalıştığı insanların, hem de müşterilerinin güvenini kazanmış, geçmişten gelen birikim ve tecrübesiyle de şirketin önünü açan projelere imza atmıştır.

Güçlü finansal altyapısı ile Kav Konut İnşaat siz müşterilerine her zaman kaliteli, güvenli, sağlam ve kullanışlı yaşam alanları oluşturmaya devam edecektir.

Amacımız

İnşaat sektöründeki en son teknolojileri kullanarak, deprem kuşağındaki ülkemizde depreme dayanıklı ve kaliteli binalar yapmak, insana değer veren projeler gerçekleştirmektir.

Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.

Telefon: 0262 333 0021
Fax: 0262 332 2100
Email: bilgi@kavkonut.com
Adres: Yahya Kaptan Mah. Şehit Ali İhsan Çakmak Sokak No:28/3-4 İzmit / KOCAELİ

Kav Konut İnşaat Projeler Haritası

Kav Konut İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.