|   | 
Kavan İnşaat

Kavan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kavan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kavan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kavan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kavan İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
İnşaat sektöründeki oluşumunu ve iş anlayışını 50 yıllık tecrübesinden alan Kavan İnşaat, inşa ettiği modern, kaliteli ve güven esasına dayalı konutlarıyla sektörde kendine yer edinmiştir. Kendini sürekli yenilemeyi hedefleyen Kavan İnşaat kaliteli, rahat ve güvenlikli konutlarıyla farkını ortaya koymaktadır. Firma çalışanları ile birlikte toplumsal duyarlılığı göz önünde bulundurarak doğayı ve çevreyi koruyan yaşam alanları oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve yaşam kalitesini ön planda tutan Kavan inşaat yeni yaşam alanları üretmeye devam ederek sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.
 
KAVAN İNŞAAT olarak;
 
Bugün bütün takım arkadaşlarımızla aynı heyecan ve hırsla kaliteden ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Çalışkanlığımız, dürüstlüğümüz, insana ve doğaya olan duyarlılığımız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Her zaman yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve güvene dayalı hizmet anlayışıyla hareket etmemiz KAVAN İNŞAAT’ı bugünlere taşımıştır. Sizlerden aldığımız güç ile KAVAN İNŞAAT’ı daha ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz ve bu çabamızı sürdürmeye devam edeceğiz.
 
Bülent Kavan

Tel: 0262 324 0434
Fax: 0532 563 3641
Email: info@kavaninsaat.com.tr
Adres: Ömerağa Mah. Şahabettin Bilgisu Cad. Akşener İşmerkezi  No:79/A D:2 Kocaeli / İzmit

Kavan İnşaat Projeler Haritası

Kavan İnşaat Projeleri

Kavan İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer