|   |  Kavan Yapı Firması
Kavan Yapı

Kavan Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Kavan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kavan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kavan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kavan Yapı Hakkında

Hakkımızda

40 yıldır sağlam temeller üzerinde güvenle yükselen Kavanlar İnşaat, gerçekleştirdiği projeler ile sektörde saygın bir yere ulaşmıştır.
 
Yarınlar için güvenli yatırımlar inşa eden Kavanlar İnşaat, hayata değer katan ve modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren eserleri ile hak ettiği müşteri memnuniyetini kazanmış durumdadır.
 
Her projesinde doğayı ve modernizmi müthiş bir uyumla harmanlayan Kavanlar İnşaat, deneyimli ve dinamik kadrosuyla ekibini aşan konut ve iş yerini başarıyla hayata geçirmiştir.
 
Bugün,inşaat sektörünün yanında, hazır beton üterimini İzmit,Gebze ve Kıbrıs'taki tesislerinde gerçekleştiren Kavanlar İnşaat, Kavanlar Hazır Beton Tesisleri ile başarının temellerini sağlamlaştırmıştır.

Misyonumuz

40 Yıllık deneym ve müşter memnunyetn ön planda tutup, mükemmellk anlayışını esas alarak, Kavanlar İnşaat, markasının devamlılığını sağlamak, nsana ve doğaya saygıyı sürdürerek, ülke ekonomsne katkıda bulunmak.

Telefon: 444 58 41
Fax: 0216 407 1115
Email: info@kavanyapi.com
Adres: İskele Cd. Kozacıoğlu Apt. No:4/4 Caddebostan Kadıköy İstanbul

Kavan Yapı Projeler Haritası

Kavan Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.