|   |  Kavanlar inşaat Firması
Kavanlar inşaat

Kavanlar inşaat

 • Kuruluş Tarihi : 1973

 • Proje Sayısı : 11

Kavanlar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kavanlar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kavanlar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kavanlar inşaat Hakkında

HAKKIMIZDA
 
Kavanlar İnşaat 40 yıldır sağlam temeller üzerine güven inşa ettiği farklı projeler ile kendi alanında saygın bir noktaya ulaştı. Ülkemizin geleceği için güvenli yatırımlara da imza atan firmamız, hayata değer katan ve modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren yeni mimari konspetleri geliştirdi.
 
Başarılı ve sağlam projelere imza atmamızın altında yatan önemli yatırımlarımızdan birisi de İzmit ve Körfez Kavanlar Hazır Beton Tesisleri. Kendi tesislerimizde ürettiğimiz hazır beton şüphesiz ki, firmamızın sağlam temelleri atmasındaki en önemli etken oldu.
 
YÖNETİM MESAJI
Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde güven ve kaliteden asla ödün vermedik. Tüm projelerimizde deneyimli, dinamik ve çağdaş kadromuzla; doğa, çevre ve modernizmi uyumlu bir şekilde harmanlayıp üzerimize düşen sosyal sorumluluk görevimizi de yerine getirdik. Bundan sonraki dönemlerde sadece bölgemizin değil tüm Türkiye’nin önemli firmalarından birisi olma yolunda süratle ilerleyeceğiz.
 
KURUMSAL MİSYONUMUZ
 
Yaptığımız her yeni projede bilgi birikimlerimizin yanında kendimizi gerek teknik ve gerekse de teknoloji anlamda yenilemek açısından insan ve ekipmana önemli yatırımlar yapmayı kendimize misyon edindik.
 

Tel: 0262 311 6868
Fax: 0262 312 8043 
Email: info@kavanlar.com.tr
Adres: Yahya Kaptan Hanlı Sk. No:23 Otogar Altı 41050 Kocaeli / İzmit

Kavanlar inşaat Projeler Haritası

Kavanlar inşaat Projeleri

Kavanlar inşaat Haberleri

 • Bağbahçe Evleri Satışta
  Kavanlar inşaat

  Bağbahçe Evleri Satışta

  Kavanlar İnşaat Grubu Başkanı Burcu Gülener ''Yakacık'ta İstanbul'un oksijen deposu Aydos tepesinde ve Adalar manzaralı Bağbahçe Evleri, sosyal tesisleri ve çocukların Oyun alanları ile gerçek bir yaş...

 • 750 milyon dolarlık dönüşüme hazır
  Kavanlar inşaat

  750 milyon dolarlık dönüşüme hazır

  Kavanlar İnşaarCEO'suCengiz Kavan, Kartal'da 750 milyon dolarlık kentsel dönüşümprojesine hazırlandıklarını söyledi. Projeyi Ayhanlar Grup ile ortak yapacaklarını belirten Kavan, "Bölgenin ilkKentsel ...

 • Kavanlar İnşaat Own Garden Projesi!
  Kavanlar inşaat

  Kavanlar İnşaat Own Garden Projesi!

  Kavanlar İnşaat'ın hayata geçirdiği Own Garden projesi, Yakacık Bölgesi içerisinde inşa ediliyor. Toplam inşaat alanı 143 bin 78 metrekare olanKavanlar İnşaat Own Garden Projesikapsamında 10 blok bulu...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.