|   |  Kayalar Grup Firması
Kayalar Grup

Kayalar Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Kayalar Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Kayalar Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kayalar Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kayalar Grup Hakkında

BİZ KİMİZ ?

KAYALAR GRUP YAPI 1990 yılında Cahit Kayalar ve Rakup Kayalar tarafından Ankara’da kurulmuştur. 25 yıldır aile şirketi olarak ticari hayatını devam ettiren firmamız, 1996 yılında RCK Yapı (Eski GÖKAY İNŞAAT) olarak kurumsallaşma adına büyük bir adım atmış; 2007 yılında ODK YAPI MÜH. TİC. LTD. ŞTİ’nin kurulması ile kurumsallaşma sürecini tamamlamıştır. Bugüne kadar onlarca konut projesine imza atan firmamız; çevre dostu uygulamaları, nitelikli konutları ve modern tasarımları sayesinde her zaman sektör paydaşlarına örnek olmuştur. Projelerinde TSE, ISO ve CE belgeli malzemeleri kullanan firmamız, kaliteden ödün vermemektedir. Türkiye’ye değer katan projeleri ile her gün kendini yenileyen KAYALAR GRUP, yapılarında
 
çevre dostu ürünler kullanmasının yanı sıra ülke istihdamına büyük katkı sağlamaktadır.Tüm resmi kurum ve kuruluşlar, bankalar ve özel kuruluşlar için projeler gerçekleştirmesinin yanı sıra, konut projeleri ile adından söz ettiren firmamız, çarpık yapılaşmanın önüne geçmek için doğru yatırım alanlarını seçmektedir. Topluma hizmet etmeyi görev bilen ve bu bilinç ile hareket eden kurumumuz, doğal ortamları daha güzel ve yaşanabilir alanlara dönüştürmek için çalışmaktadır. Akıllı yatırım bölgelerini seçerek, siz değerli müşterilerimize uzun vadede kazanç sağlayacak marka konut projelerine imza atarak, sizinle birlikte her geçen gün gücümüze güç katmaya devam ediyoruz.
 
KURUCUNUN MESAJI
 
Gün; Kayalar’da Buluşma Günü
 
Kayalar Grup Yapı olarak temel ilkemiz; insana ve çevreye saygılı ve faydalı hizmetler sunmaktır. Fonksiyonellik ve estetiği mükemmel bir biçimde bünyesinde buluşturan tasarımlar ile, ihtiyaçlarınıza en uygun ve en kullanışlı, mutlu ve güvenli yaşam alanları üretmeyi görev biliyoruz. Kayalar Grup Yapı olarak bizler tüm projelerimizin ciddi, güvenilir, uyumlu, uygar ve uzlaşmacı bir tavır ile saygın ve hoşgörülü çalışma anlayışını prensip edindik. Ana ilkelerimiz; dürüstlük, mükemmellik, yenilikçi, istikrarlı, girişimci ve çağdaş olmaktır; var olan değerleri kullanarak geleceği inşa etmektir. Projelerimizde şehircilik planlamalarına uyum sağlayan tasarımlara imza atıp, kullanışlı, çağdaş, modern ve estetik yapıların inşasına devam ediyoruz. Uygulamış olduğumuz projeler, yapacağımız yeni projelerin teminatıdır. Tamamlamış olduğumuz tüm projelerimizde, sözleşmelerimizde belirtilen kanunlar gereği inşaat garantilerini üstleniyoruz ve her zaman yanınızda olacağımızın garantisini veriyoruz. Ülkemizin mimarisini güzelleştiren, her daim insana ve çevreye saygılı projeler üreten Kayalar Grup projelerinin hayata geçirilmesinde bir payım olduğu için memnuniyetimi belirtmekten duyduğum kıvanç ile Kayalar Grup farkını yaşayacak ev sahibi adaylarına şimdiden hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.
 
CAHİT KAYALAR
 
KURUCU

Tel: 0312 245 6670
Fax: 
Email: bilgi@kayalartower.com
Adres: Piyade Mahallesi 1857.Sokak No:11 Ankara / Etimesgut

Kayalar Grup Projeler Haritası

Kayalar Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.