|   |  Kayım Yapı Firması
Kayım Yapı

Kayım Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 3

Kayım Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kayım Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kayım Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kayım Yapı Hakkında

TARİHÇEMİZ

Bizim için her proje, yepyeni yaşamlara atılan sağlam bir temeldir.

1985 Yılından beri inşaat sektöründe Aktek İnşaat adıyla faaliyet gösteren şirketimiz 2011 yılında yenilenerek Kayım Yapı adını aldı. Şirketimiz, İnşaat Mühendisi Ahmet Kaya ve Ekonomist Kaan Yıldız tarafından kurularak günümüz şartlarının gerektirdiği kurumsal kimliğini kazanarak yoluna devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden itibaren yapılan işlerde kalite ve sağlamlığı ön planda tutmuş, bugüne kadar yapılan tüm projelere de bunu en iyi şekilde yansıtmıştır.  80’li yıllarda kamu ve konut sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Aktek İnşaat, her dönemde yapılanın en iyisini yapmayı hedeflemiş, gerçekleştirilen projelerle sektörde her zaman yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinmiştir. Gerçekleştirilen projelerde her zaman fonksiyonellik ve konfor ön planda tutulmuş ve tüm projelerde bu detaylara ağırlık verilmiştir. Firmamız her zaman, “bulunduğu mekanda mutlu olmayı dileyen” insanların tercihi olmuştur.

Kamu sektöründe gerçekleştirelen projelerle elde edilen başarıların yanı sıra başlıca hedeflerinden biride nitelikli konut üretmek olan Kayım Yapı günümüz şartlarına daha iyi uyum sağlamak, gelişen sektörde yerini daha da iyi korumak adına sermaye ve güç birliği yapılarak konut sektöründe bir adım daha ileri gitmek adına Kayım Yapı adını almıştır.

1985 yılında Aktek İnşaat olarak kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana kamu sektöründe bir çok projeye imza atmıştır.

Okul, hastane, yol ve fabrika inşaatı konusunda faaliyette bulunmuş ve günümüzde de projelerine devam etmektedir. Yine aynı şekilde konut sektöründe de kurulduğu günden bugüne faaliyet gösteren firmamız, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir. Konut sektöründeki taleplere daha iyi cevap verebilmek için Kayım Yapı firması kurulmuştur. Konut yapı projelerine bu marka üzerinden devam edilme kararı alınmıştır.

Kayım Yapı olarak başlıca hedefimiz, “nitelikli konut” sektöründe marka olan firmamızı daha iyiye taşımak ve bu konuda sektörün öncü firmalarından olmaktır. Bugune kadar sektöre kazandırmış olduğu projelerle her zaman bir adım daha ileriye gitmek ve kendini sürekli yenileyerek sektördeki yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Firmamızın kuruluşundan beri değişmeyen ilkemiz kalite ve yüzde yüz müşteri memnunniyeti olmuştur. Hiçbir zaman bu ilkelerden ödün vermeyen firmamız sektörde sağlamlık, güven, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi temsil etmektedir.

Firmamız Aktek İnşaat markasıyla kamu sektöründeki faaliyetlerine devam etmekte olup, Kayım Yapı markasıyla da konut sektöründeki faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul Anadolu Yakasında hızla gelişmekte olan Maltepe ve Anadolu Yakasının lüks konut merkezlerinden olan Erenköy, Bostancı, Kozyatağı, Caddebostan semtleri ile genel olarak Kadıköy bölgesi ağırlıklı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu bölgede lüks konutun adresi olan ve bunu daha da ileri götürmek için azimle çalışan Kayım Yapı, gerçekleştirdiği her projeyle hedefine bir adım daha yaklaşmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Sektörde faaliyet göstermeye başladığından beri firmamızın başlıca ilkeleri olan kalite, sağlamlık ve memnuniyet üçlüsü firmamızın kuruluşunun temel prensiplerini oluşturmaktadır

Her zaman bu prensiplere bağlı olarak hareket eden firmamız, marka değerini daha da yükseltmek adına koyduğu hedef ve ilkelere bağlı kalarak konut sektöründe yenilik üretmeyi hedef belirlemiştir. Günümüz şartlarının getirdiği teknoloji ve yaşam konseptlerini en üst düzeyde bir araya getirerek lüks konut kapsamında her zaman önde olmayı planlayan firmamız, geliştirdiği ve hayata geçirdiği projelerle de kendini bu konuda kanıtlamıştır. Var olma sebebimiz, sektörde mevcut talep edilen lüks konut ihtiyacını, sağlam ve dayanıklı yapılar ile desteklemek; projeyi temelden çatıya ele alarak butik ve ihtiyaca özel yapılar ile yaşamaya değer ve değer katan yaşam alanları inşa etmektir.

 

VİZYONUMUZ

Lüks konut sınıfında markayız.

Lüks konut sınıfında marka olan ve marka değerini her zaman daha iyiye taşımayı planlayan şirketimiz, bu konuda gerçekleştirilen projelerde her zaman ön planda olmayı hedeflemiştir. Sağlamlık ilkemizden yola çıkarak oluşturduğumuz “Sağlam Yaşam Alanları” sloganı her zaman müşteri odaklı, kaliteyi ve sağlamlığı ön planda tutmuş olduğumuzun en büyük göstergesidir. Hedefimiz, sosyal yaşam olanaklarının maksimum düzeyde yer aldığı, insanımızın rahatı ve huzuru için sağlam, her türlü doğal olumsuzluğa dayanıklı yapıların imarını gelecekte de günün şartları ve son teknolojinin sağladığı imkanlar ile birleştirerek inşa etmektir.

 

DEĞERLERİMİZ

Esnetilemez ve taviz veremeyeceğimiz değerlerimiz arasında;

Çevreye ve insana saygılı olmak
İstanbul’a yaşanabilir, kaliteli ve duyarlılığı olan bir eser kazandırmak
Adaletli olmak
Dürüstlüğü her adımda ilke edinmek
Üretken, hizmet ve insan odaklı
Detaycı
Takım ruhuna sahip olmak

Telefon: 0216 335 6000
Telefon: 0216 352 4305
Fax: 0216 305 0116
Email: info@kayimyapi.com
Adres: Bağdat Caddesi. No:312/34 Caddebostan / İstanbul

Kayım Yapı Projeler Haritası

Kayım Yapı Projeleri

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.