|   |   |  Kaynarca-Tuzla-Pendik metro hattında konutların geri dönüş süresi ne kadar?

Kaynarca-Tuzla-Pendik metro hattında konutların geri dönüş süresi ne kadar?

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com, yapımına yakın dönemde başlanacağı açıklanan Kaynarca – Tuzla – Pendik Metro Hattı’nda yer alan konutların fiyatları ile geri dönüş sürelerini inceledi.

Kaynarca-Tuzla-Pendik metro hattında konutların geri dönüş süresi ne kadar?

Endeksa‘nın verilerine göre, Pendik’te ortalama değerlerle satılık konutların brüt alanı 105 m2, birim metrekare fiyatı 2.859 TL, ortalama konut fiyatı 300 bin TL, konut yatırımının ortalama geri dönüş süresi ise 25 yıl. Kira bedeli ise ortalama 1020 TL.

Metro hattının geçeceği ilçeleri mercek altına alan Endeksa‘nın güncel verilerine göre, Kaynarca’da ortalama değerlerle satılık konutların brüt alanı 110 m2, birim metrekare fiyatı 3.004 TL, konut fiyatı 345 bin TL, konut yatırımının ortalama geri dönüş süresi ise 28 yıl. Kira bedeli ise ortalama 1.078 TL.

Tuzla’da ise ortalama değerlerle satılık konutların brüt alanı 110 m2, birim metrekare fiyatı 3.007 TL, ortalama konut fiyatı 330 bin TL, konut yatırımının ortalama geri dönüş süresi 25 yıl. Kira bedeli ise ortalama 1.141 TL. Tuzla sahil kesimlerinde ise ortalama konut satış fiyatı 340 bin TL, ortalama kira 1.410 TL.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Markalı konutların stok erime hızında rekor yaşandı
  Markalı konutların stok erime hızında rekor yaşandı

  REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ Haziran 2020 sonuçları açıklandı. Endekse göre, haziran ayında fiyatlar, bir önceki aya göre %1.12, geçen yılın aynı dönemine göre ise %6.34 oranında arttı. Konut alımında banka kredisi kullanımının 17.03’ten 47.03’e çıkarak bir önceki aya göre 30 puan arttığı haziran ayında, yükselen stok erime hızı 11.96 seviyesinde gerçekleşti.

 • AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 4’TE 2. ETAP SATIŞA ÇIKTI
  AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 4’TE 2. ETAP SATIŞA ÇIKTI

  ATAKENT 4 B Geleceğin Bağdat Caddesi olarak adlandırılan lokasyonda Avrupa Konutları Atakent 4’ü geliştiren Artaş İnşaat, şimdi de projenin 2. etabı Atakent 4 B’yi satışa sundu. Alıcılar, 1+1’den 4+1’e 362 konut ve 9 ticari ünitenin yer aldığı projedeki dairelere 0,64 oran, 180 ay vade ve 12 sonra ödeme avantajlarıyla sahip olabiliyor

 • Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi
  Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi

  Eroğlu Gayrimenkul, kamu bankaları tarafından başlatılan konut kampanyası seferberliğine, imza projesi Skyland İstanbul ile katılıyor. Sıfır peşinat ve 180 aya kadar 0,64 faiz oranı ile ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyadan faydalanan yatırımcılar, ilk 12 ay hiçbir ödeme yapmayacak. Skyland İstanbul rezidansları, cazip fiyat avantajlarının yanı sıra 1 yıl kira garantisi de sunuyor

 • Antalya’ya yatırım yapan kazanıyor
  Antalya’ya yatırım yapan kazanıyor

  Sur Yapı’nın Antalya projesinde ‘‘Rahat Bi Nefes Al’’ kampanyası kapsamında, sağlık çalışanlarına özel 15 bin TL’ye varan ek indirim!

 • Sanayinin Modern Geleceği
  Sanayinin Modern Geleceği

  İstanbul'da Sanayinin, Endüstrinin ve Ticaretin YeniAdresi Modern Sanayi Merkezi Esenyurt’ta Yükseliyor.

 • KONUTTA SALGININ İZLERİ FAİZSİZ ELBİRLİĞİ SİSTEMİ İLE SİLİNECEK
  KONUTTA SALGININ İZLERİ FAİZSİZ ELBİRLİĞİ SİSTEMİ İLE SİLİNECEK

  Cumhurbaşkanlığının himayelerinde düzenlenen dünyanın ilk online Uluslararası COVID -19 Konferansı, İstanbul merkezli olarak gerçekleştirildi. Birçok ülkeden uzman ismin, yerli ve yabancı akademisyenin katılarak salgının sosyal hayata ve iş dünyasına etkilerinin tartışıldığı online konferansta, faizsiz Elbirliği Sistemi’nin Türkiye’deki ekonomik başarısı ele alındı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.