|   |  KBK Yapı Firması
KBK Yapı

KBK Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

KBK Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, KBK Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve KBK Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

KBK Yapı Hakkında

Kurumsal

Dünya da ve ülkemizde birçok iş kolunun lokomotifi olan inşaat sektöründe 35 yıllık deneyimlerimizi ve bilgi birikimlerimizi birleştirdiğimiz  KBK Yapı çatısı teknik kadrosuyla kurulduğu günden itibaren ilkeli, dürüst ve titiz çalışarak birçok başarılı projenin altına imza atmayı hedeflemiştir.

Dünya üzerinde ekonomileri duraklamaya giren birçok ülke öncelikle inşaat sektörünü canlandırarak ekonomilerini güçlendirmeyi sağlamışlardır. 2004 yılında Türkiye' de İnşaat sektörünün büyümesi ivmelenmiştir ve ülke ekonomisini güçlendirmiştir. Bu büyüyen ekonomide KBK Yapı  imza attığı her projede adından söz ettirmiş ve bu başarılarının yanında; toplum yararına olacak bütün sosyal sorumluluk projelerinde, üretmeye ve var olan projelerde yer almıştır. Sitemizde şirketimizin ortaklarının sorumluluğu altında tamamlanan işler referanslar kısmında bulunmaktadır
 
KBK Yapı, kurulduğu günden bu güne Güvenirlik, Titizlik, Dürüstlük ilkelerini benimsemiş olup imza attığı her projeyi sıfır iş hatası hedefiyle tamamlamıştır. Firmamızın tecrübeli teknik kadrosu, uzman ekibi ve ekipmanları ile faaliyetlerini sürdürmek amacındadır.
 
Saygılarımızla,

Tel: 0216 566 6630
Fax: 0212 212 0317
Email: info@kbkyapi.com
Adres: 1. Kısım Süzer Bulvarı Gül 08-02 D3 Blok D:2 Bahçeşehir İstanbul / Başakşehir

KBK Yapı Projeler Haritası

KBK Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.