|   |  Keleş inşaat Firması
Keleş inşaat

Keleş inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 6

Keleş inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Keleş inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Keleş inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Keleş inşaat Hakkında

Marka Değerleri

Şehre ilham oluyoruz.
Sahip olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimle katma değerler yaratıyoruz.

Keleş olarak yola çıktığımızdan bugüne ödün vermediğimiz tek şey varsa, o da kaliteli yapılar inşaa edip, insanların kaliteli yaşam sürmelerine olanak sağlamaktır.

Tarihçemiz
 
30 yıllık bir tecrübe
Geçmişin değerlerini tecrübemizle geleceğe aktarıyoruz.
 
Dün, Bugün, Yarın...
 
Firmamız yapı sektöründe ARGE'nin ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Bu doğrultuda, yapmakta olduğumuz lüks konutlarda en son teknolojiyi uygulayarak, diğer firmalardan her zaman bir adım önde olduğunu göstermektedir. Bununla birlikte Keleş İnşaat, lüks konut inşatlarının yanı sıra iş merkezleri ve alışveriş merkezleri de yaparak ürün ve üretim yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Firmamız, tüm üretimlerini kaliteli ve sağlam yapmaktan hiçbir zaman ödün vermemeyi ilke edinmiştir. Keleş İnşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçi temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.
 
30 Yıllık Deneyim
Geçmişten İlham Aldık Geleceği Tasarladık
 
Keleş İnşaat'ın Temelleri
1980'li yıllarda, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde yazlık konut inşaatlarıyla müteahhitliğe başlayan Nazım Keleş, gün geçtikçe inşaat sektöründeki kalitesini ve konut sayılarını arttırmaya devam etmiştir.
 
Nesilden Nesile Keleş Geleneği
Bu süreç içerisinde edindiği tecrübesini ve deneyimini en iyi şekilde çocuklarına aktarmayı hedef edinen Nazım Keleş, 1989 yılında İlker Keleş'i ve 1995 yılında İnşaat Mühendisi Soner Keleş'i yanına alarak, hep birlikte çalışmalarına hız katmışlardır.
 
Şirketler Grubu Çatısı Altında
2003 yılında bu birlikteliği bir çatı altında toplayarak Keleş İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ini kurmuşlardır.
 
Keleş İnşaat Büyümeye Devam Ediyor
Beraber görev yaptığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda, ülkemizin gelişmişliğinin bir göstergesi olan yaşam kalitesini yükseltmek uğruna her türlü özveriyi göstermeyi, gelecek nesillere örnek olacak, teknolojisi yüksek en konforlu yapıları inşa etmeyi, müşteri memnuniyetine maksimum derecede özen göstermeyi kendimize ilke edindik.

Başkanın Mesajı
Keleş İnşaat olarak artan deneyim ve tecrübelerimizi her zaman insan hayatını kolaylaştırmak için kullandık ve bu doğrultuda kullanmaya devam edeceğiz. Gelişen ve değişen inşaat sektörüne “kazanç sağlayan ve güven veren” parolasıyla yola çıkarak en doğru projeleri, en yeni birikim ve teknoloji ile katma gayretinde olan Keleş İnşaat ailesi olarak, projelendirme aşamasından anahtar teslimatına kadar her aşamada aynı motivasyon ve özveriyle çalışmaktayız. Teknolojiyi anlamlı hale getiren projelerimizle hem çevreye ve doğaya karşı duyarlı davranmakta hem de ülke istihdamına katkı sağlamaktayız.

Deneyimli, dinamik, modern ve yenilikçi anlayışımızla niteliği yüksek projeleri oluştururken tüm ekibimizle yaptığımız işe değer katmakta, bunu yaparken de güvenliği ve konforu en üst seviyede sunmaktayız. Değişen yüzüyle inşaat sektöründe bir marka olan Keleş İnşaat ailesi olarak bizler her zaman prestijli, yatırım değeri yüksek, mutluluk sunan projeler oluşturmayı ve yeni yatırımlar yaparak yeni istihdam alanları sağlamayı hedefliyoruz.
 
Kurulduğumuz günden beri sürekli başarılara imza atan Keleş İnşaat olarak yeni büyük hedeflere ve başarılara imza atacağımızı gurur ve mutlulukla sizlere bildiriyoruz.
Sektörde yarattığımız kazançlarla ülke ekonomisine katkı sağlarken, siz değerli müşterilerimize de mutlu yuvalar, mutlu çalışma alanları sunacağımızın sözünü veriyoruz.

Vizyon & Misyon
Kaliteye anlam katıyoruz.
Sadece bir proje değil, yaşam odaklı projeler oluşturuyoruz.
 
Sloganımız;
~Mutluluğun Temeli

Keleş İnşaat, konut ve ticari yapılarda kalitesi ile ön plana çıkmayı vizyon olarak benimsemiş, her projeyi en ince detayına kadar önemseyen uzman kadrosu ile kaliteden ödün vermeden mutluluğun temellerini atmaya devam ediyoruz.
 
Vizyonumuz
Yaşam alanlarını sanata dönüştürmek. Geleceğin büyüklerine, içinde keyifle yaşayacakları şehirler bırakmak.

Misyonumuz
Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüze öncülük etmektir.

Kalite ve Çevre
Standartlara uygun, istikrarlı hizmet…
Her türlü beklentiyi Mutluluk Temelli şekilde karşılıyoruz.
 
Amacımız Sürdürülebilir Kalite ve Çevre
 
Kalitenin bir yaşam tarzı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle zamanımızın büyük bir bölümünü, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, karşılamak ve müşteri sadakatini yükseltmek için harcıyoruz. Bu bağlamda standartlara uygun olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Amacımız belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselten lider bir marka olmaktır. Yıllar içinde müşterilerimizde oluşturduğumuz güveni devam ettirmek ve bu tatmini daha da ileriye götürmek adına, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ederek amacımız doğrultusunda istikrarlı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
Lider Marka Olmak
 
Seçkin ve güvenilir bir kuruluş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşarken, müşterilerimize sunduğumuz kalite, fiyat ve yüksek standart beklentilerini en doğru politikalarla belirliyor, sektöre ait yeni hedefler oluşturuyoruz. Bunu yaparken de çevre duyarlılığı konusunda sosyal sorumluluk ve bilincin gerektirdiği her türlü davranışı da Keleş İnşaat kalitesiyle yerine getiriyoruz.
 
Özveriyle hem doğaya hem insana ulaşıyoruz.
Temelini mutluluğun oluşturduğu, insana dokunan kaliteli yaşam alanları…

Güvenlik Politikası
 
Çünkü biz öncelikle güveninizi koruyoruz.
Hem çevreye hem müşterilerimize özen gösteriyor, Keleş İnşaat güvencesini mutlulukla sunuyoruz.
 
Keleş İnşaat olarak faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çevrenin korunması , bizim için çalışan herkesin güvenli ve sağlıklı ortamlarda çalıştırılması ilkeleri doğrultusunda ; 
İlgili çevre ve İSG yasal düzenlemelerine uymayı , 
İşveren idarenin öngördüğü düzenlemelere uymayı, 
Faaliyetlerimiz sırasında oluşan atıkları kontrol altına almayı , azaltmayı ve uygun şekilde bertaraf etmeyi, 
Doğal kaynakları optimum şekilde kullanmayı En az kirlilik yaratan , en az İSG tehlikesi oluşturan proses ve iş ekipmanları seçerek ,kirliliği oluşmadan önlemeyi ve tehlike yaratmamayı, 
İnşaatlarımızda mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmayı, ilgili taraflardan gelebilecek şikayet ve talepleri değerlendirerek gereken önlemleri almayı, 
Keleş İnşaat çalışanlarını , taşeronlarını , ziyaretçileri bu prensipler doğrultusunda eğitmeyi ve onların da bu prensipler doğrultusunda hareket etmesini sağlamayı, 
Faaliyetlerimiz sırasında oluşacak çevre boyutlarını ve İSG tehlikelerini değerlendirerek , ön plana çıkanlar için iyileştirmeler yapmayı , bu şekilde performansımızı sürekli geliştirmeyi, 
 
TAAHÜT EDERİZ ...

Tel: 0212 662 4236
Fax: 0212 573 0080
Email: info@keles.com.tr
Adres: Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Caddesi No:9 Kat:2 Ofis no:7-8 Florya İstanbul / Bakırköy

Keleş inşaat Projeler Haritası

Keleş inşaat Projeleri

Keleş inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.