|   |  Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya Firması
Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya

Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya

  • Kuruluş Tarihi : 1979-2009-2000

  • Proje Sayısı : 1

Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya, konut, ofis ve residence projeleri, Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya Hakkında

Keleşoğlu İnşaat

Keleşoğlu, 35 yıllık birikimiyle ülkemizin gayrimenkul sektörünün liderleri arasında yer almaktadır.

Firmanın lüks konut, ofis binaları, alışveriş merkezleri ve özel amaçlı avm projeleri uluslararası düzeyde ödüle layık görülen ve sektöre yön veren projelerdir. Keleşoğlu projelerinin özellikleri arasında; yatırımcısına kazanç sağlamak, yüksek yaşam kalitesi, estetik ve çevreye duyarlı mimari ön plandadır. 

Hali hazırda İstanbul'da birçok alışveriş merkezini bünyesinde bulunduran Keleşoğlu, alanında uzman mimar ve mühendislerle çalışarak yaşam kalitenize değer katmaya devam ediyor.

Depar Teknik Yapı

2009 yılında Depar Suni Deri ve Fıratlar Mobilya ortaklığında kurulan Depar Teknik Yapı, genç ve dinamik bir firma olarak inşaat sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı ve vizyonu ile kendine farklı ve güçlü bir yer edindi.

Arge yatırımları, tasarıma verdiği önem ve detaycılıktaki titizliği ile nitelikli yapılar üreten Depar Teknik Yapı; gerek yaptığı butik işler gerekse büyük ölçekli ve konsept projeler ile bugüne kadar geçen kısa sürede büyük işlere imza atmayı başardı.

Depar Teknik Yapı bugün, konut sektöründe güçlerini birleştirdiği Keleşoğlu İnşaat ve Teleset Mobilya ile Güneşli'de yaklaşık 200 daire ve 10 adet ticari alandan oluşan bir proje inşa etmektedir.

Depar Teknik Yapı halen, İstanbul'da markalı konut üreticilerinin en gözde lokasyonlarından biri haline gelen Güneşli başta olmak üzere, Yeşilyurt, Yeşilköy, Bakırköy, Ümraniye gibi şehrin en nezih semtlerinde kaliteli yapılar üretmeye devam ediyor.

Teleset Mobilya

Türkiye'nin ilk modüler mobilya üreticisi olan TELESET; yaşam kalitesini artırmak ve müşterilerinin mutluluğuna katkıda bulunmak için 50 yılı aşkın süredir çalışıyor.

Klişelerden uzaklaşıp her evi kendine özgü bir dünya haline getirmek için yaşamdan ilham alarak tasarımlarına hayat veren TELESET, modern hayatın mobilya ihtiyaçlarını karşılayan projeler üreterek rahat ve fonksiyonel yaşam alanları sunuyor.

2000 yılında buyana Silivri’deki modern tesislerinde üretimini sürdüren TELESET, sağlıklı, ergonomik ve kaliteli mobilyalar üreterek hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atıyor. Modern, cool ve şehirli imajı ile ev mobilyası denince akla gelen ilk markalardan olma vizyonunu benimseyen TELESET, zamanın ruhunu yakalamak adına değişime inandı ve değişimin öncüsü olmak için yeni yatırımlar yaparak üretim hattını, fabrika ve showroom'u yeniledi.

Her yıl hazırladığı özel koleksiyonuyla ürün gamını yenileyen TELESET, modern ve minimalist çizgilerde yaşamayı sevenlerin ilk tercihi olmanın yanında klişelere boyun eğmeyen, kendine özgü ve zamanının ötesinde tasarımları ile dikkati çekiyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarını çok iyi anlayan TELESET, onlara en uygun çözümleri en yakın yerde sunmaya özen göstermenin yanı sıra müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destek üzerinde hassasiyetle duruyor ve tüm Türkiye’de özel servis anlaşmalarıyla hizmet veriyor.

TELESET, her evin kendine özgü bir dünya olduğu bilinciyle tüm evlere şıklık ve zarafet getirmek için çalışmaya devam ediyor.

Tel: 444 8 083
Fax: 
Email: 
Adres: Mimar Sinan Cad. No: 21 Güneşli İstanbul / Bağcılar

Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya Projeler Haritası

Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya Projeleri

Keleşoğlu inşaat-Depar Yapı-Teleset Mobilya Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.