|   | 
Kent Grup

Kent Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Kent Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Kent Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kent Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kent Grup Hakkında

KENT GRUP 1990 yılında Ahmet Bedri Güler ve Kürşat Hacıevliyagil tarafından İstanbul' anonim şirket olarak kurulan ve bugün özellikle prestijli binaların yapımcısı olarak anılan, Türkiye'nin lider gayrimenkul yatırım geliştirme gurupları arasında değerlendirilen Kent Grup, 2006 yılında Tamin inşaat ile ortak bir girişim olarak faaliyete başlamıştır.

Kent Grup, geride bıraktığı 17 yıl boyunca tüm deneyimini, bilgi birikimini ve enerjisini kentsel yaşamın sürekli gelişen ve değişen gereksinimlerine uygun, insana odaklı projeler geliştirmeye yoğunlaştırmıştır

Kent Grup'un geliştirdiği projeler üstün nitelikleri ve sektöründe birer "ilk"e işaret eden uygulamaları ile belirginleşmekte; hedef kitlelerinin olduğu kadar uluslararası çevrelerin de beğenisini toplamaktadır.

Şirket'in yüksek inşaat teknolojisi gerektiren uygulamalardaki uzmanlığı, proje yönetim deneyimi, üstlendiği projeleri zamanında bitirme geleneği ve kaliteli işçiliğe verdiği önem sonucunda imza attığı projeler arasında Akapark Evleri, Yeşilvadi Evleri, Doktorlar sitesi, Kemer Country, Doktorlar Kooperatifi bulunmaktadır. Yapımı halen devam eden  Zekeriyaköy Kent Optimum   şirketin devam eden projeleri içinde yer almaktadır.

Tel: 0212 352 3017
Fax: 0212 352 3021
Email: info@kentgrup.com.tr
Adres: Nispetiye Caddesi Seyran Apt. No:15/5C 34335 Etiler İstanbul / Beşiktaş

Kent Grup Projeler Haritası

Kent Grup Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer