|   |  Kent Yapı Firması
Kent Yapı

Kent Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Kent Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kent Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kent Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kent Yapı Hakkında

Hakkımızda

Kent Yapı Her Geçen Gün Zirveye Daha da Yakınız! Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen Kent Yapı güçlü ve güvenilir yapısıyla fark oluşturuyor. İnşaat sektörüyle ilgili birçok alanda iş tecrübesine sahip firmamız, konusunda uzman ve mühendislerden oluşan ekibiyle sizlere daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Kent Yapı yaptığı tüm işlerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaa etmektedir. Kent Yapı olarak hedefimiz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti, en kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirmektir.

Misyon ve Vizyon
 

Vizyonumuz

Rekabetçi bir dünyada ülkemizin gücüne destek vermek, bu amaçla alanımızla ilgili bilimsel, araştırmacı, yenilikçi yönlerimizi geliştirmek, kaliteli insan kaynağımızla sektörde öncü ve ufuk açıcı lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

İnsana ve bilgiye önem veren, teknolojiyi kültürel dokumuza uygun olarak kullanan, insan odaklı yapılar ve hizmetler üreterek, ahenkli, dengeli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmaktır.

Telefon: 0262 225 2020
Telefon: 0262 371 2150
Fax: 0262 371 2140
Email: info@kentyapiinsaat.com
Adres: Ataevler Mh. İsmetpaşa Cd. Kentyapı 7 Apt. No:23/7 Kartepe / Kocaeli

Kent Yapı Projeler Haritası

Kent Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.