|   |  Kentpark Yapı Firması
Kentpark Yapı

Kentpark Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kentpark Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kentpark Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kentpark Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kentpark Yapı Hakkında

Hakkımızda

Kentpark Gayrimenkul Geliştirme Ltd. Şti. şehir merkezinde A+ ve A sınıfı müşteriye yönelik Gayrimenkul Geliştirme amacıyla, Yönetim Kurulu Başkanımız Sertac KIYICI tarafından kurulmuştur. Estetiğe ve fonksiyonel tasarıma önem veren projeler geliştirerek, yapıların uzun süre yaşayacağının farkındalığında kaliteli malzeme ve sorunsuz, yenilikçi inşaat metotları kullanarak, doğayla barışık, toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilinci içinde huzurlu, mutlu yaşam alanları inşa etmek birincil hedefimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için değerlerimiz:

İnsana ve Çevreye Saygılı,
Yasal Mevzuat ve İş Güvenliği Yönetmeliğine Uygun,
Müşteri Odaklı,
Kente Uygun Estetik ve Fonksiyonel Tasarım,
Yeniliğe Açık, Şeffaf Yönetim

Bu değerlerin, daima “ulaşılabilir ve sürdürülebilir” olması ve hesap verebilirlik ilkesi içinde iş yapmaya önem vermekteyiz. Müşterilerimizle, paydaşlarımızla mutlu yarınlar dileğiyle...
 
Sertaç Kıyıcı
SERTAC KIYICI 1972 yılında İzmir'de doğmuştur. Orta ve Lise Öğretimini BAL ( Bornova Anadolu Lisesi ) ve İFL'de ( İzmir Fen Lisesi ) tamamlamıştır. 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakultesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. Amerika Birleşik Devletlerinde Rice Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği dalında ( MCE ) derecesi almıştır. ABD'de BURCIN'in ( Bogazici University Robert College International Alumni Association ) başkanlığını yapmıştır.

Çalışma hayatına ABD'de başlayan SERTAC KIYICI Aguirre Inc ve Thornton Tomasetti firmalarında toplam 7 yıl çalışmıştır. Bu süre içinde lisanslı mühendislik ( PE ) hakkını kazanan SERTAC KIYICI'nın Kaliforniya, Teksas, Chicago, Ohio ve Meksika'da tasarımını yaptığı 50'den fazla bina bulunmaktadır. SERTAC KIYICI ABD'den sonra Mısır, Kazakistan ve Rusya'da 4 yıl çalışmıştır.

3 yıl boyunca SOYAK Yapı'nın Genel Müdürlüğünü üstlenen SERTAC KIYICI, bu süre içinde MAVİŞEHİR, EVREKA, SİESTA, SOHO ve PARK APARTS projelerini gerçekleştirmiştir. Bu süre içinde 3,000'ten fazla konutun inşaatı ve satışını gerçekleştirmiştir. İngilizce ve Rusça bilmektedir.

2012 yılında KENTPARK GAYRİMENKUL GELİŞTİRME LTD. ŞTİ.'ni kuran SERTAC KIYICI, evli ve bir çocuk babasıdır.
 
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikasının Esasları:
İnsan Kaynakları Politikasının amacı, Şirket’in her düzeyindeki kadrolarında mümkün olan en kalifiye ve yetenekli personeli bulundurmaktır. Buna paralel olarak proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım ile Şirket’in stratejik kararları doğrultusunda departmanlarla koordineli olarak piyasadaki en iyi İnsan Kaynakları uygulamaları yürütülür.

İnsan Kaynakları Politikasının Temel Esasları şunlardır:
Görevin özelliğine uygun personelin görevlendirilmesini gerçekleştirmek, tüm personele yetenek ve yeterliklerine göre yetişme ve gelişme imkânları sağlamak;
Gereğinden fazla personel istihdam etmemek ve personelin en yüksek verimle çalışmasını sağlamak;
Personeli başarıya teşvik etmek, ödüllendirmek, bilgi ve becerisini artırmak,
Personelin kişiliğine saygı duymak, özlük işlerine ilişkin haklarının korunmasını sağlamak;
Boşalan kadrolar için bünye içinde eleman yetiştirme çabasını göstermek ve bu yerlere yerleştirmede Şirket ve Grup içinde yetişen personele öncelik tanımak;
Personeli kendisini ilgilendiren konularda zamanında haberdar etmek, görüş ve fikirlerini üst yöneticisine kolaylıkla bildirmelerini sağlamak amacıyla haberleşme usullerini geliştirmek;
Tüm yöneticileriyle birlikte personelin çalışma isteklerini geliştirici bir iş ortamı meydana getirmek ve iyi beşeri ilişkiler kurulmasına çaba göstermek.
 

Tel: 0212 260 8153
Fax: 0212 260 8154
Email: info@kentparkyapi.com
Adres: Urgancı Sokak No: 4/1  Ortaköy İstanbul / Beşiktaş

Kentpark Yapı Projeler Haritası

Kentpark Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.