|   |   |  Kentplus Yalova’da Satış Fiyatlarını Sabitledi

Kentplus Yalova’da Satış Fiyatlarını Sabitledi

Yalova’da yükselecek KentPlus Yalova Wellness SPA Resort projesinin satışları 36 aya kadar vade, 0 faiz imkanı ile başladı.

Kentplus Yalova’da Satış Fiyatlarını Sabitledi

Döviz artışının fiyatlara yansıtılmadığı açıklanan proje, lansman öncesi fiyatta sabitlendi. Projede konut fiyatları 346 bin liradan başlıyor. 400 milyon dolarlık yatırımla hayata geçecek proje, geçtiğimiz aylarda Dubai Cityscape ve Cidde Cityscape fuarlarında tanıtılmıştı. TOKİ iştiraki EPP ( emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş.) güvencesiyle hayata geçirilen projede 1+1’ler 346 bin lira, 2+1’ler 580 bin lira, 3+1’ler 638 bin lira, 5+2 müstakil villalar 1 milyon 770 bin lira satılmaya başlandı. 

KENTPLUS YALOVA İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ  

Emay İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çağlar, projede, yatırımcıya yatırım geri dönüşünün 7 yıl olduğunu söyledi. Yalova’nın Osmangazi Köprüsü’yle yükselen değerini anlatan Çağlar, KentPlus Yalova’nın hem şehrin dışında hem şehrin yakınında, ormanın içinde, denizin kıyısında olması sebebiyle yatırımcısına kazandıracak bir proje olduğunun altını çizdi. 

Emlak Haberleri

Etiketler kentplus yalova
Kentplus Yalova Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
  3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

  Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

 • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
  MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

  Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

 • AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU
  AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU

  Artaş İnşaat’ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, son yıllarda görülmemiş bir ilgiyle satışa sunuldu. Kısa süre önce satışa çıkan projede, konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.