|   |  Kerimoğlu İnşaat Firması
Kerimoğlu İnşaat

Kerimoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Kerimoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kerimoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kerimoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kerimoğlu İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Kerimoğlu İnşaat kurulduğundan bu güne kadar, Mersin’de konut ihtiyacını karşılamaya yönelik yatırımlar yapmaktadır. İnşaat projemizde kaliteden ödün vermeden, çağdaş yaşam alanları oluşturmaktayız.

Yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerinde, çalışma anlayışını koruyarak projelerini sürdürmeye devam eden Kerimoğlu İnşaat, yaşam koşullarının gerektirdiği ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, yaşanabilir, konforlu ve göz alıcı projelere imza atmaya devam ediyor.

Müşteri memnuiyetini esas alan, toplam kalite anlayışı ile en ince ayrıntıları göz önünde bulundurup, , hayalleri gerçek kılan Kerimoğlu İnşaat beklentilerinizi sizlerle buluşturuyor. Tecrübesini ve modern çizgisini kullanarak hayalini kurduğunuz yaşam alanlarını üretiyor.

Misyonumuz
Üç kuşaktır yaptığımız çalışmalar ile geleceğe yapılan yatırımların güvencesi olan sağlıklı, mutlu bireylerin yaşayabileceği, güvenli iş ve yaşam alanları üreterek marka firma oluşumunu tamamlamak.

Vizyonumuz
Mersin ve çevresinde yaptığımız yatırım ve çalışmalarla kısa süre içerisinde bölgenin inşaat alanında marka firması haline gelmek ve sektörün en yeni, en teknolojik imkânlarıyla doğaya ve insana saygılı yaşam alanları üretmek.

Telefon: 0324 341 0244
Fax: 0324 327 3227
Email: info@kerimogluinsaat.net
Adres: Barboros Mah. Adnan Menderes Blv. Erdal Apt. No:160 Kat:2/2 Yenişehir/MERSİN

Kerimoğlu İnşaat Projeler Haritası

Kerimoğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.