|   |  Keskin İnşaat Firması
Keskin İnşaat

Keskin İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1964

  • Proje Sayısı : 6

Keskin İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Keskin İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Keskin İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Keskin İnşaat Hakkında

KURUMSAL

Tarihçe
 
1964'te Muzaffer Keskin tarafından kurulan Keskin İnşaat, bugüne kadar birçok iş merkezi, konut projesi ve kamu binasını hayata geçirdi. Kurulduğu günden bugüne ürettiği 202000 m²'lik yaşam alanında yaşamsal güvenlik kriterlerini en üst seviyede tutan Keskin İnşaat, gerçekleştirdiği cesur yatırımlar ve mevcut standartların üzerindeki kalite anlayışıyla pazarda hak ettiği yeri kısa sürede aldı.
 
Keskin inşaatın yeni nesil temsilcileri İnşaat Mühendisi Ali Refah Keskin ve İnşaat Mühendisi Nazmi Emrah Keskin kardeşler, firmanın "yüksek nitelikli yaşam alanları" üretme vizyonuna yeni bir soluk getirdi. Üstlendikleri projeleri kısa süre içinde markalaştıran kardeşler, firmayı başarıyla yönetmektedirler.
 
Teknoloji
 
Keskin İnşaat'ın odağında insan vadır, bu yüzden en önemli kıstası güvenlik ve sağlıktır. En küçük detayında bile ergonomi, sağlık ve güven esastır. Sosyal alanları ve konutları bu prensip doğrultusunda, uzun ve titiz kontrol süreçlerinden geçerek tasarlar.
 
Altyapılarında kullandığı üstün teknoloji sayesinde güvenlik açısından benzersiz yapılar üreten Keskin İnşaat, kompleks çevresinde ve girişinde, genel sirkülasyon alanlarında, kapalı otopark alanlarında ve asansör hollerinde kapalı devre TV sistemi (CCTV) kullanır. Bunun yanında konutlara giriş ve lobilerde uzman ekiplerle çalışır.
 
Kapalı otopark alanında gaz algılama (karbonmonoksit) ve uyarı sistemi bulundurur. Tüm kompleks genelinde yangın algılama ve ihbar sistemi, ek olarak anons sistemi kullanır.
 
Merkezi jeneratör ile konutlarındaki elektrikli cihazlar, asansörler ve ortak alanlar elektrik kesintilerinden etkilenmeden kesintisiz çalışır.
 
Dış alanların aydınlatılmasında otomatik olarak gün ışığına duyarlı bir sistem ve peyzaj alanlarının sulanmasında periyodik zamanlı otomatik sulama sistemi kullanır. Böylece sosyal alanlarda 'a varan elektrik ve su tasarrufu sağlar.
 
Konutlarında akıllı ev otomasyon sistemi, kablolu ve kablosuz data sistemi (internet bağlantısı Wi-Fi), cep telefonundan durum öğrenme ve aydınlatma otomosyonu gibi akıllı teknolojik çözümler uygular.
 
Kalite Standartları

Keskin İnşaat projelerini üstün kalite anlayışına uygun olarak tasarlar. Üst düzey güvenlik standartları, yaşam kalitesi ve estetik değer ön planda tutulur. Yaşamsal güvenlik kriterlerini en üst seviyede tutmak Keskin İnşaat için temel prensiptir.
 
Keskin İnşaat, yapılarını; yürürlükte bulunan en son Deprem Yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümlerine tam uygun olarak üretir. Yapı denetim firmaları ve teknik danışmanlarca kalite kontol testine tabi tutarak TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle projelerini hayata geçirir.
 
Keskin İnşaat, projelerinde, yapılan detaylı sondajlara ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüd raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran betonarme radye temel ve deprem sarsıntılarına güvenli bir şekilde karşı koyduğu kanıtlanmış C35 beton kullanır.
 

Tel: 0322 453 0374
Fax: 0322 457 7006
Email: info@keskininsaat.com
Adres: Cemalpaşa Mahallesi 7. Sokak Ali Keskin Apartmanı Asma Kat Adana Seyhan

Keskin İnşaat Projeler Haritası

Keskin İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.