|   |  Keten Grup Firması
Keten Grup

Keten Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 8

Keten Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Keten Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Keten Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Keten Grup Hakkında

Şirket Profili

KETEN GRUP'UN TEMEL SERMAYESİ GÜVEN VE DÜRÜSTLÜKTÜR.
 
Bir Keten Grup şirketi olan Keten İnşaat A.Ş. inşaat sektöründeki yolculuğunu önce kurucusu Ali Keten’in, ardından oğlu yüksek mimar Ferhat Keten’in yönetiminde, güven ve dürüstlük temel ilkelerinden ödün vermeden sürdürmüştür. Şehrin özgün yapısına uygun ve müşterilerinin tüm bireysel isteklerini de karşılayacak tasarımlarıyla standartların üzerinde projelere imza atmıştır.

Keten Grup müşteri odaklı yaklaşımıyla geliştirdiği Keten markalı projelerinde kalite çıtasını her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Dengeli büyüme sağlayabilmek için tüm yatırımlarını kendi özkaynaklarını kullanarak gerçekleştirmektedir. Projelerini taahhüt ettiği zaman ve kalitede teslim etmektedir.

Keten Grup ilkeleri doğrultusunda etik, şeffaf, doğaya ve tarihe saygılı, kalite ve memnuniyet odaklı bir kurum olarak yeni projelere imza atmaya devam edecektir. Müşterilerinin güveni ve takdiri en büyük sermayesidir.

 

ALİ KETEN
 
1944 yılında Aşkale’de dünyaya gelen Ali Keten, inşaat sektörüne 1956 yılında girdi.

1976 yılında kardeşi Veli Keten ile Keten İnşaat adi ortaklığında yer aldı.

2001 yılında bu ortaklıktan ayrılarak oğlu Ferhat Keten ile birlikte Keten İnşaat A.Ş adıyla sektördeki faaliyetlerine devam etmeye başladı.

Aynı yıl içinde Keten Tekstil’i kuran Ali Keten, 2008 yılında Keten Yönetim A.Ş’yi, 2009 yılında Keten Tarım’ı kurdu.

Ali Keten evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

FERHAT KETEN
 
1974 yılında Aşkale’de doğan Ferhat Keten, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun oldu.

Üniversite eğitimini İTÜ Mimarlık Fakültesi’nden tamamlayan Ferhat Keten, yüksek lisansını İngiltere Nottingham Trent Üniversitesi, İrlanda Waterford Teknoloji Enstitüsü ve Almanya Karlsruhe FHTH’da; “Yapım Yönetim Alanında Uluslararası Projelerde Ekonomik ve Politik Risklerin Yönetimi, Çin Yapı Sektörü’nün Analizi” konulu tez çalışmasıyla tamamladı.

“Tarihi Yerleşmelerde Değişen Kentsel Yaşam” konulu çalışmasıyla Körber Foundation bursunu kazanan Ferhat Keten,  Almanya’nın ikinci büyük inşaat firması Walter Group-Dywidag’da şantiye ve proje yönetiminde bulundu.

Ferhat Keten, 1999 yılından itibaren ikinci nesil olarak Keten Grup‘un yönetiminde “Yönetim Kurulu Başkanı” olarak görev yapıyor.

Ferhat Keten, Galata Grubu, Mimarlar Odası, Mimarlar Odası Afet Komitesi, Mimarlar Odası Uluslararası İlişkiler Komiteleri’nde görev aldı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir Bölge Planlama Bölümü’nde doktora çalışmalarını sürdüren  Ferhat Keten İTÜ ve Kültür Üniversiteleri’nde ders verdi.

Ferhat Keten, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Telefon: 0212 219 0141
Telefon: 0212 230 4807
Gsm: 0532 111 1586
Faks: 0212 296 0093
Email: info@ketengrup.com.tr
Adres: Valikonağı Cad. Çiftçiler Apt. No:12 D:3 Nişantaşı 34367 İstanbul

Keten Grup Projeler Haritası

Keten Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.