|   |  Ketenci inşaat Firması
Ketenci inşaat

Ketenci inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 5

Ketenci inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ketenci inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ketenci inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ketenci inşaat Hakkında

1978 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ketenci İnşaat, İbrahim Ketenci tarafından kurulmuş ve kurumsal yapısını her geçen gün güçlendiren bir yapılanma içerisindedir. 

Bugüne dek birçok Kooperatif ile çalışan ve yaklaşık 8.000 konutu sahiplerine teslim eden bir kuruluş olarak temel hedefimiz "Mutluluk Projeleri Üretmek" ve konut sahibi yaptığımız insanların "Ketenci İnşaat"a güvenlerini tesis etmektir.

Güven tesisi, mutlaka ve mutlaka verilen sözlerin harfiyen yerine getirilmesi sayesinde oluşur. 

Ketenci İnşaat’tan konut alacak olan kişiler kendilerine sunulan mahal listesinde yer alan her maddenin gerçekleşeceğinden emindirler. Ketenci İnşaat’ın bir diğer özelliği ise
söz verdiği gün ve saatte yükümlülüklerinin tamamını yerine getirmesidir.

Sağlıklı bir konut, mutluluğun temelidir… 
Altyapı ve üst yapıda ayrıntılar önemlidir

Kalite çoğu zaman kullanılan malzeme ve işçilikle ölçülür. Ancak, bizim belirlediğimiz kalite standardı büyük ölçüde "İşini sevmekle" ilgilidir. 

Biz inşaatlarımızda amaca en iyi hizmet eden malzemeyi kullanır, uygulamasının da işini seven uzman kişilerce yapılmasını sağlarız.

Gelişen teknolojiyi takip etmek bizim için önemli görevlerden birisi… Teknoloji bizi gerek malzeme seçiminde gerekse daha hızlı üretim yapmakta yönlendiriyor.

Bir ömür boyu sağlam ve bakımına yeterli özen gösterilen konutlarda sorunsuz bir yaşam…

Bu güzel dileğe konut sahibi yaptığımız tüm müşterilerimiz katılıyor…
Geleceğe yaşanacak bir çevre bırakmak

Doğal kaynakları hızla tükenen bir dünyada, bu gidişe dur demek için her ferdin ve her firmanın üzerine düşen görevleri olduğuna inanıyoruz. 

Projelerimizi hazırlarken "çevre" başlığını Ketenci İnşaat’ın tüm çalışanları ve iş ortaklarının önemsemesini isteriz. 

Her projemizde enerjinin verimli kullanımı için çaba sarf ederiz. Doğal ortamın zenginleştirilmesi için peyzaj mühendislerimiz ve danışmanlarımız her projeye uygun çalışmalar gerçekleştirirler. 

Diktiğimiz her ağaç ile gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bıraktığımızı düşünüyoruz. 
İnşaat sektörünün güçlü firmaları ile birlikteyiz

İnşaat sektöründe üretim yapan Türkiye’nin en iyi firmaları ile çalışıyoruz. Malzeme temininde 1978 yılından bu yana birlikte çalıştığımız firmalar olduğu gibi iş ortaklarımız arasına her geçen gün yeni firmalar katılıyor. 

İş ortaklarımız bizim işimizi ne kadar çok sevdiğimizi bilir ve bize sunacakları malzemelerinde daima kaliteyi ön planda tutarlar. İş ortaklarımızın gelişen teknolojiyi takip etmeleri ve kuruluşumuza her zaman yeni uygulamalarını sunmalarını isteriz. 

Ketenci İnşaat, gücünü iş ortakları ile kurduğu mükemmel işbirliğinden almaktadır. Bugüne kadar yaptığımız bütün projelerde insanları mutlu ettiysek bunu iş ortaklarımız ile birlikte başardık. 

Bizimle iş yapan tüm kuruluşlara gösterdikleri özem için teşekkür ederiz.

Tel: 0232 370 2064
Fax: 0232 370 1850
Email: info@ketenciinsaat.com
Adres: 6753/6 Sokak No: 20/A Esin Sitesi 35570 İzmir / Karşıyaka

Ketenci inşaat Projeler Haritası

Ketenci inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.