|   | 
Kevran inşaat

Kevran inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Kevran inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kevran inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kevran inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kevran inşaat Hakkında

KEVRAN İnşaat-Elektrik San. Taahhüt-Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hüdaverdi KEVRAN tarafından 1980 yılında kurulmuştur.Şirket , bugüne geldiği noktaya kadar A.G ve O.G olarak Zayıf Akım ve Kuvvetli Akım işlerinde ,bina ve tesislere enerji taşınması ve dağıtımı , E.N.Hattı ve Trafo Merkezleri , İç ve Dış Aydınlatma İç Tesisat ,Bilgi-İşlem Sistemleri Alt Yapıları , Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri vb. işleri yapımlarında Taşeronluk ve Müteahhitlik hizmetleri vermiştir.Sektörün hızla gelişmesine ayak uydurarak tekniğine uygun olarak yapılan tesisleri hizmete vermiştir.

KEVRAN Ltd.Şti 24 yıllık deneyiminin sonucu olarak , uzman ve deneyimli elemanları , titiz çalışması , 24 saat esasına göre çalışan , kaliteli iş ve işlerde prensiplerine bağlılığı ve güvenilir iş ilişkilerindeki başarıları ile meslekteki önemli isimler arasındaki yerini almıştır.

KEVRAN Ltd.Şti taahhütlerinde birçok fabrika , bina , hastane , okul vb. tesislerin Alçak Gerilim , Zayıf Akım ve Orta Gerilim sistemlerinin tesisini gerçekleştirmiştir.

Elektrik ihtiyaçlarını A.G ve O.G olarak projelendirerek ve uygulamalarını yaparak binaların ve tesislere enerji vermektedir.Aydınlatma hesaplarıyla ortaya çıkan aydınlatma sistemlerinde binalar,fabrikalar ,bahçeler , parklar ve yollar için iç ve dış aydınlatma sistemleri kurulmaktadır.

KEVRAN Ltd.Şti 2007 yılında inşaat sektöründe de yerini alarak , ANKARA' nın mutena semti olma yolunda hızla ilerleyen Bağlıca mevkiinde şirketin kendine ait 13 dönümlük arsası üzerine 26 adet 3+1 , 26 adet 4+1 , 8 adet dubleks daire olmak üzere 60 daire ile her biri birbirinden bağımsız 6 adet villa inşaatına başlamıştır.

Tel: 0312 285 9750
Fax: 0312 286 1583
Email: info@kevranelektrik.com.tr
Adres: Çetin Emeç Bulvarı Oğuzlar Mahallesi 61.Sokak No: 3 / 8 Balgat Ankara / Çankaya

Kevran inşaat Projeler Haritası

Kevran inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer