|   |  KFB İnşaat Firması
KFB İnşaat

KFB İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

KFB İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, KFB İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve KFB İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

KFB İnşaat Hakkında

 

 

KFB İnşaat & Hazır Proje Ltd. Şti.

 

 

25 yıllık yapsat inşaat mütahitliği yapan KFB İnşaat Hazır Proje San.Tic.Ltd. Şti. hazır Proje tesisi ile işlerine devam etmektedir. Tesisimiz Gaziantep Çayyolu’ nda olup bölgeye en şekilde hizmet vermek için buradayız. 25 yıldır modern yapılar kazandıran KFB İnşaat Hazır Proje San.Tic.Ltd. Şti., her projesinde önceliği “Güvenli Yapılar”a yönelik detaylara önem veriyor. İnşaat kalitesi, işçiliği, ayrıntılardaki özeni ve geliştirdiği hizmetleri ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan KFB İnşaat, adını sektörün üst sıralarına taşımaya devam ediyor.

Yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmeye devam eden KFB İnşaat, yaşam koşullarının gerektirdiği ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, pratik, konforlu ve göz alıcı projelere imza atmaya devam ediyor.
Düşlerin gerçeğe dönüştüğü her projesinde müşterilerinin beklentisinin ötesine geçmeyi, yaşam alanlarına değer katmayı, farklı beklentileri karşılamayı başaran  KFB İnşaat, modern inşaat teknikleri ile güvenliği maksimum düzeyde sağlayıp, profesyonel ekibi ile lüks kavramına yeni bir boyut katarak, müşterilerinin mutluluğunu çoğaltıyor..
 
Firmamız; güçlü teknik kadrosu, sorunlara profesyonel yaklaşımları ve geniş makine parkı ile bu alanda da ön sıralarda yer almayı başarmış, ayrıca geniş istihdam olanakları yaratarak ülkemiz ekonomisine de doğrudan katkı sağlamıştır. 
 
Temel İlkelerimiz
Faaliyetimizi yürütürken müşterilerimize dürüst davranmak
Faaliyetlerimiz sırasında çevreye ve doğaya saygılı olmak, korumak
Müşterilerimizi yönlendirmek, açık, net ve dürüstçe bilgilendirmek, müşteri memnuniyetini esas alarak isteklerine öncelik vermek
Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımımız, hayal gücümüz, cesur girişimlerimizle ve müşteri memnuniyeti desteği ile çizdiğimiz sınırlarımızı aşmak.
Dürüst, özverili ve itinayla çalışmak başarımızın anahtarı olup, sonuç müşterilerimizin memnuniyetidir.
 
Gizlilik Politikası
 
KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ. » Gizlilik Politikası ve Güvenlik
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ.`ne (Bu metinde "KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ." olarak kullanılacaktır) aittir.
 
KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ. kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.
 
Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden 
yararlanabilir. Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.
 
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhavaza edilmektedir.
Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür.
 
E-posta adresi ve posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler yalnızca KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ.'ün standart site üyeliği, e-bülten aboneliği aşamasında irtibat amacıyla kullanılır, ve bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdiğinde veritabanına kaydedilebilir. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 
 
KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ. hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ. , kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
 
KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ. sayfalarından birinde veya daha fazlasında, http://kfbinsaat.com.tr harici internet sitelerine köprüler olabilir, KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ. , kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://kfbinsaat.com.tr ile başlamayan siteler KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ. ile ilişkisi olmayan sitelerdir.
 
Bu siteyi kullanarak KFB İnşaat & HAZIR Proje LTD. ŞTİ. Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Tel: 444 80 63
Fax: 0533 767 0584
Email: info@kfbinsaat.com.tr
Adres: Osman Gazi Mah. 56029 Sok. 121 Nolu Cad. No:27 Gaziantep / Şahinbey

KFB İnşaat Projeler Haritası

KFB İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.