|   |  KG inşaat Firması
KG inşaat

KG inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 12

KG inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, KG inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve KG inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

KG inşaat Hakkında

Mimarinin hayata kattığı değeri mühendislik ile bünyesinde nitelikli konut projeleri üretmek üzere birleştirerek, sektörde fark oluşturan ve hızla büyüyen KG İNŞAAT A.Ş. , 15 yıldır bir  bütün olarak finansman, inşaat, pazarlama ve satış gibi aşamaları da içeren gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

KG İNŞAAT A.Ş. tüm çalışmalarında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite sistemini gözetmektedir.

KG İNŞAAT A.Ş. 1998 . yılından günümüze mimari, inşaat, gayrimenkul geliştirme (finansman, satış) ve müteahhitlik alanlarında konut üretimi hizmeti veriyor. Sektörde fark oluşturmayı hedefleyerek hızla büyümeyi sürdüren KG sizler için kaliteli, güvenli ve konforlu yaşam alanlarına imza atıyor.

KG yatırımlarını geleceğe, her projede hedeflerini daha da yukarı taşıyarak yapıyor. 

KG yaptıklarından güç alarak, deneyimleriyle vizyonunu yükselterek sektöründe İstanbul’un önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışıyor.

Tel: 444 22 34
Fax: 0216 481 7430
Email: info@kginsaat.com.tr
Adres: Atatürk Mahallesi Estergon Caddesi No:17/6 İstanbul / Ümraniye

KG inşaat Projeler Haritası

KG inşaat Projeleri

KG inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.