|   |   |  Kiler GYO’dan 1 odanın lafı mı olur kampanyası

Kiler GYO’dan 1 odanın lafı mı olur kampanyası

Güvenilir ve lüks konut projeleri hayata geçiren Kiler GYO, konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyalara imza atmaya devam ediyor. ‘Referans Bahçeşehir’, ‘Referans Kartal Towers’ ve ‘Referans Kartal Kordonboyu’ndan konut sahibi olmak isteyenlere ‘1 odanın lafı mı olur’ kampanyası ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuluyor.

Kiler GYO’dan 1 odanın lafı mı olur kampanyası

 

Konut sektöründe ‘Referans’ markasıyla öncü rolünü üstlenen Kiler GYO, ev sahibi olmak isteyenlerin alım gücünü rahatlatmak amacıyla yeni bir kampanyaya başladı. ‘Referans Bahçeşehir’, ‘Referans Kartal Towers’ ve ‘Referans Kartal Kordonboyu’ projelerinde, ‘1 odanın lafı mı olur’ sloganı ile konut satın alanlara 1+1 daire fiyatına 2+1, 2+1 daire fiyatına ise 3+1 daire sahibi olma avantajı sunuluyor. Projelerden konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 25 indirim imkanı sağlanırken dileyenler 84 aya kadar vade farksız ödeme seçeneğinden de yararlanabiliyor.

Bahar mevsiminin başlamasıyla birlikte konut piyasasının yeniden hareketlendiğini belirten Kiler GYO Genel Müdürü Tarık Gürdil, “Kiler GYO olarak yeni kampanyalarımız ile kredi faizlerinin yüksekliği nedeniyle ertelenen talebi harekete geçirmeyi hedefliyoruz. ‘Referans Bahçeşehir’, ‘Referans Kartal Towers’ ve ‘Referans Kartal Kordonboyu’ projelerimize özel başlattığımız ‘1 odanın lafı mı olur’ kampanyamız ile konut alıcılarına birbirinden cazip fiyat ve ödeme imkanları sunarak onların bütçelerini rahatlatacağız” dedi.

Teraslı ve bahçeli daire seçenekleri

Kiptaş arazisi üzerinde yaklaşık 26 bin metrekarelik alanda inşa edilen Referans Bahçeşehir toplam 465 konut ve 34 ticari üniteden oluşuyor. Estetik mimarisi ve zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken projede, 1+1 dairelerden 4,5+1’e kadar altı farklı tipte daire seçenekleri bulunuyor. Teraslı ve bahçeli daire seçeneklerinin de yer aldığı projede, dileyenler 2+1 daire fiyatına, 3+1 daire sahibi olabilecek. Fiyatların 378 bin TL’den başladığı projede seçili 3+1 dairelerde, peşin ödemelerde yüzde 25 indirim veya 84 aya kadar vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor. Referans Bahçeşehir projesinde teslimler Haziran 2019 tarihinde gerçekleşecek.

2+1 yerine 3+1 daire sahibi olma fırsatı

İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da 31 katlı ve 24 katlı 2 blok şeklinde yükselen Referans Kartal Towers, 451 konut ve 800 metrekarelik ticari alandan oluşuyor. Kartal sahiline yakın konumlanan Referans Kartal Towers, panoramik deniz ve adalar manzarasına hakim daireleriyle, terasta denize karşı jakuzi keyfi yapabileceğiniz özellikleriyle dikkat çekiyor.

Geniş peyzaj alanına sahip projede güneşlenme alanları, özel tasarlanmış 9 metrekare ile 93 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip teras alternatifleri de mevcut. ‘Referans Kartal Towers’ın sosyal donatıları arasında ise, açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness, pilates, dans salonları, koşu ve yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, çim aktivite terasları, meyve korusu, yapay dere, şelale ve su oyunları bulunuyor.

Teslimlerin 2018 yılında gerçekleştirileceği projede, 1+1’den 4+1’ e kadar daire seçenekleri mevcut. Peşin ödemede daire fiyatlarının 289 bin TL’den başladığı projede, ayrıca 5+1’den oluşan penthouse daireler de yer alırken,  ‘1 odanın lafı mı olur’ kampanyası ile bu projeden ev sahibi olmak isteyenler  2+1 fiyatına 3+1 daire sahibi olabilecek.

Sahile yürüme mesafesinde

Kiler GYO’nun Anadolu Yakası’ndaki ikinci gayrimenkul yatırımı Referans Kartal Kordonboyu sahile yürüme mesafesinde konumlanıyor. Proje 94 konut ve 11 adet ticari üniteden meydana geliyor. 17 katlı tek bloktan oluşan projede 1+1’ den 4+1’e kadar dört farklı tipte konut seçeneği bulunuyor.  Adalar ve eşsiz deniz manzarasına hakim Referans Kartal Kordonboyu konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Yine kampanya ile projeden 1+1 fiyatına 2+1 daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Teslimlerin Aralık 2018 tarihinde gerçekleşeceği estetik tasarımı ile öne çıkan projede; Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness ve aktivite alanlarının yanı sıra 500 metrekareden oluşan Zen Bahçesi modern ve keyifli yaşamın kapılarını yatırımcılarına aralıyor. Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu projede dairelerin peşin fiyatları ise 356 bin TL den başlıyor. 

 

 

 

GYO Haberleri

Etiketler
Referans Bahçeşehir Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

  • Akiş GYO kira gelirlerini cadde mağazalarıyla artıracak
    Akiş GYO kira gelirlerini cadde mağazalarıyla artıracak

    Akiş GYO, 2019 yılı gelişmelerini ve 2020 yılı öngörülerini Yatırımcı&Analist toplantısında paylaştı. 2019 yılında Akasya’da yüzde 95, Akbatı’da ise yüzde 98’lik doluluk oranıyla kira gelirini artıran şirketin, 2020’de önceliği devam eden projelerin tamamlanması olacak.

  • Akfen GYO’nun hasılatı ilk 9 ayda yüzde 509 artışla 451 milyon TL oldu
    Akfen GYO’nun hasılatı ilk 9 ayda yüzde 509 artışla 451 milyon TL oldu

    Türkiye, Rusya ve KKTC’de 21 gayrimenkullük portföyü bulunan Akfen GYO’nun 2019’un Ocak-Eylül ayı dönemindeki konsolide hasılatı geçen yıla göre yüzde 509’luk artışla 451 milyon TL’ye ulaştı. Şirketin faiz amortisman vergi öncesi karı ise %133 artışla 126,8 milyon TL olarak gerçekleşti.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.