|   |   | 

Kiler GYO Kartal Projelerini Lanse Etti

Avrupa’nın en yüksek residence binası ‘’İstanbul Sapphire’’ projesine imza atan Kiler GYO, Anadolu Yakasında iki projeyi birden hayata geçiriyor. Kartal sahiline yakın bir noktada yer alan Towers ve Kordonboyu projeleri bölgedeki avantajlı konumuyla dikkat çekiyor.

Kiler GYO Kartal Projelerini Lanse Etti

Farklı lokasyonda farklı gelir gruplarına sunduğu kaliteli konut projelerine bir yenisini daha ekleyen Kiler GYO’nun  Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projeleri İstanbul Sapphire Residence Seyir Terasında düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Referans Kartal Towers, panoramik deniz ve adalar manzarasına hakim daireleriyle, terasta denize karşı jakuzi keyfi yapabileceğiniz yüksek yaşam standardı özellikleriyle öne çıkıyor.

KARTAL’A 400 MİLYON TL YATIRIMLA DEĞER KATIYORUZ

Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projeleriyle Kartal’a 400 milyon TL yatırım yaptıklarını belirten KİLER GYO Yönetim Kurulu Başkanı Nahit KİLER, ‘’İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden birinde son derece değerli bir projeye imzamızı atıyoruz. İki projemizde bu bölgeye katma değer sağlayacak donatılara sahip eşsiz projeler olacak. Toplamda 400 milyon TL’lik yatırım değeri ile hayata geçirdiğimiz Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projelerimizi KİLER GYO güvencesiyle inşa ediyoruz. Kartal’ın merkezinde yer alan projelerimizden Referans Towers 31 katlı ve 24 katlı 2 bloktan oluşuyor ve bu bloklarda 451 konut ile 800 metrekarelik ticari alanımız bulunuyor. Butik bir proje olan Kartal Kordonboyu projemiz ise 17 katlı tek bloktan oluşuyor. Bu bloğumuzda da 94 konut ve 11 ticari ünite yer alacak. Kartal bölgesi İstanbul’da son derece yüksek bir yatırım potansiyeline sahip. Her iki projemizde ulaşım akslarının merkezinde yer alıyor. Projelerimiz sahile 1-2 dakika, Metro ve Marmaray’a 2-3 dakika, Eğitim ve Araştırma Hastanesine 3-4 dakika, İDO iskelesine 3-4 dakika gibi çok yakın bir mesafede bulunuyor. Şehrin merkezindeki bu değerli bölgeye biz de Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projelerimizle değer katacağız’’ dedi.

LANSMAN DÖNEMİNE ÖZEL 260.000 TL’DEN BAŞLIYOR

31 katlı ve 24 katlı 2 bloktan oluşan projede 451 konut ve 800 metrekarelik ticari alan bulunuyor. 

Bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanan Referans Kartal Towers’ta, fiyatlar lansman dönemize özel 260.000 TL’den başlarken, sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1, ‘e kadar dört çeşit konut tipinin yer aldığı projede; 5+1, 4+1 ve 3+1’den oluşan penthouse daireler de yer alıyor.

Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu projede 1+1 daireler 49 metrekareden başlarken 3+1 daireler 155 ila 172 metrekare arasında değişiyor. Penthouse daireler ise 211 metrekare ile 404 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

1+1 ve 2+1 daireler projenin girişinde yer alan 4 katlı baza bölümünde bulunuyor. Kule bloklarında ise geniş aileler için daha büyük dairelerin yer aldığı Referans Kartal Towers’ta tüm daire tipleri rahat yaşam alanları için tasarlanırken aile öncelikli modern yaşam yatırımcılara sunuluyor.

ÇOÇUKLAR İÇİN RENGARENK EĞLENCE ALANLARI

Proje bitiminde bin kişinin yaşayacağı Referans Kartal Towers’ta çocuklar da unutulmadı. Projede kreş, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyve korusu, yapay dere ve su oyun alanlarıyla çocuklu ailelere alternatifli eğlence alanları sunuyor. Ayrıca, projenin giriş katında yer alan cadde mağazaları da dilediğiniz kadar alışveriş keyfini sürmenize imkan sağlıyor.

EVİNİZ EN BÜYÜK EĞLENCENİZ OLACAK

Konforlu yaşam alanlarının yer aldığı projede;  Açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness ve pilates, dans stüdyoları, koşu ve yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal aktivite alanları sunuluyor.

HER YERE BİR KAÇ DAKİKADA ULAŞIM

Ulaşım ağı aksında yer alan Referans Kartal Towers’tan gideceğiniz yere birkaç dakika sonra ulaşmanız mümkün.  Proje; Sahil yoluna iki dakika, Metroya iki dakika, Marmaray’a iki dakika, Adalet Sarayı’na iki dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne üç dakika, Kartal İDO İskelesi’ne dört dakika, Maltepe, Pendik ve Bostancı İDO İskelelerine on yedi dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına da yirmi yedi dakikada ulaşma imkanı sağlıyor.

300 Milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Referans Kartal Towers’ta daire teslimleri Mayıs 2018’de yapılacak.

REFERANS KARTAL KORDONBOYU

Kiler GYO, Anadolu Yakası’ndaki ikinci gayrimenkul yatırımını Referans Kartal Kordonboyu ile devam ettiriyor.

100 Milyon TL yatırım bedeli ile son derece değerli bir bölgede yer alan proje yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

Yüksek standartlarda bir yaşam sunan Referans Kartal Kordonboyu’nda 94 konut ve 11 adet ticari ünite yer alıyor. 17 katlı tek bloktan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere dört tip konut seçeneğini sunuluyor.

Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede daireler 63 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu projede daireler lansman dönemine özel KDV dahil 272.000 TL’den başlıyor. 

Adalar ve eşsiz deniz manzarasına hakim bir noktada konumlanan Referans Kartal Kordonboyu konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Estetik tasarımı ile öne çıkan projede; fitness, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve aktivite alanlarının yanı sıra 500 metrekareden oluşan Zen Bahçesi modern ve keyifli yaşamın kapılarını yatırımcılara sunuyor. Proje ile ilgili daire planları ve görselleri www.referanskartalkordonboyu.com  web adresinde yer alıyor.

 

GYO Haberleri

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • GYODER BM Dünya Konut Günü için bir mesaj yayınladı
  GYODER BM Dünya Konut Günü için bir mesaj yayınladı

  BM Dünya Konut Günü dolayısıyla Sektörün çatı örgütü GYODER bir mesaj yayınladı. Mesajda “Kentsel Dönüşüm sürecini fırsata çevirmeli, şehirlerimizi geliştirmeli, değiştirmeli ve dönüştürmeliyiz” dendi.

 • Gyoder, Zirve’yi Erzurum’a Taşıdı
  Gyoder, Zirve’yi Erzurum’a Taşıdı

  Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’in, gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nin 8’incisi geniş bir katılımla Erzurum’da düzenlendi.

 • Gayrimenkul sektöründe eğilim büyüme yolunda
  Gayrimenkul sektöründe eğilim büyüme yolunda

  Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER, gayrimenkul sektörünün alt segmentlerini üçer aylık dönemler halinde irdelediği, ‘GYODER Gösterge’ Türkiye Gayrimenkul Sektörü 2017-2. Çeyrek Raporu’nu yayınladı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer