|   |  Kiler Holding Firması
Kiler Holding

Kiler Holding

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kiler Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Kiler Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kiler Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kiler Holding Hakkında

"Kiler Holding, istikrarla büyümeye devam ediyor" Kiler Holding’in temelleri Hikmet Kiler ve oğulları Nahit, Vahit ve Ümit Kiler tarafından 1983 yılında atıldı. Ailenin asıl işi olan gıda perakendeciliği sektöründe Bakırköy ve Avcılar’da açılan süpermarketleri her yıl onlarcası takip etti. Perakendecilikte müşteriye sunulan Kiler ve Kilerim markalı ürünlerin üretim işine de soyunan Kiler Grubu, ambalajlı gıda üretimi, et ve et ürünleri üretimi, şeker, un ve unlu mamuller üretimi gibi gıda sektörünün farklı alanlarında yatırımlar gerçekleştirdi.
Perakendecilik ve gıda yatırımlarının yanı sıra İnşaat sektöründe yapılan yatırımlar grubun gelişim dinamiğine ayrı bir hız kattı. Grup şirketlerinin ihtiyaç duyduğu inşaat çalışmaları ile başlayan faaliyetler, farklı ölçeklerde pek çok konut ve işyeri, alışveriş merkezi inşaatları ile devam etti. Kiler çalışan ve müşteri servislerinin gerçekleştirilmesi ile taşımacılık işine giren Kiler Holding son dönemde Turizm, Enerji, Sağlık ve Hizmet sektörlerinde yatırımlar yaparak bu alandaki faaliyetlerini hızlandırdı.
Kiler Holding, 4 ana grup altındaki 22 şirketiyle, 10’un üzerinde farklı sektörde faaliyet gösteriyor.
Kiler Holding’in yakın vadede hedefi; perakende, enerji, inşaat ve turizm sektörlerinde yatırım yaparak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmek ve Türkiye’nin en güçlü 10 kuruluşu içerisinde yer almak.

Tel: 0212 456 1500
Fax: 0212 428 5096
Email: bilgi@kiler.com.tr
Adres: Zafer Mahallesi Tonguçbaba Caddesi No:96 34513 Haramidere İstanbul / Esenyurt

Kiler Holding Projeler Haritası

Kiler Holding Projeleri

Kiler Holding Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.