|   |  Kılıç İnşaat Gıda Firması
Kılıç İnşaat Gıda

Kılıç İnşaat Gıda

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 4

Kılıç İnşaat Gıda, konut, ofis ve residence projeleri, Kılıç İnşaat Gıda hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kılıç İnşaat Gıda ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kılıç İnşaat Gıda Hakkında

Hakkında

Kılıç İnşaat, Gıda, Taahhüt, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı alanlarında faaliyet göstermektedir. Kılıç İnşaat; 20 yıla varan ticari kazanımlarını 2006 yılında kurumsal yapılaşmaya götürmüş, bu yapılaşma altında taahhüt ve yapı işlerine yoğunlaşarak önemli prestij projlere imza atmıştır. Kılıç İnşaat taahhütten, ticaret ve inşaat’a kadar bir çok sektörde iştirakleri ve ortakları ile birlikte adından başarı ile söz edilen prestijli, güvenilir, sektörün güçlü firmalarından biri konumuna gelmiştir.

Yurt içi taahhütleri devam eden projeleri ile konut ve ticarethane merkezleri üreterek, konut sektöründe portföy yönetimini sürdürmektedir. Kılıç İnşaat; Yönettiği prestijli yaşam projeleri ve hizmetleri ile bünyesinde yer alan farklı sektörlerde faaliyet göstererek ortaklıkları ve iştiraklerinden aldığı güç ile ülke ekonomisine katkısından gurur duymaktadır.

Yüklenmiş olduğu tüm inşaatlarında hem uzman personeli, hemde bilgi birikimi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Telefon: 444 3 158
Fax: 0212 944 4575
Email: info@kilickent.com
Adres: Mehterçeşme Mah. 1823 Sok. Bağdat Cad. No:1 Kat 2 Esenyurt / İstanbul

Kılıç İnşaat Gıda Projeler Haritası

Kılıç İnşaat Gıda Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.