|   |  Kılıçlar Yatırım Firması
Kılıçlar Yatırım

Kılıçlar Yatırım

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Kılıçlar Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Kılıçlar Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kılıçlar Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kılıçlar Yatırım Hakkında

Kılıçlar Yatırım A.Ş.

HAKKIMIZDA

1990 yılında, inşaat sektörünün deneyimli ve güvenilir ismi İbrahim Halil Kılıç liderliğinde kurulan Kılıçlar Yatırım İnşaat; hayata geçirdiği projeler ile sektörün öncü ve başarılı firmaları arasında yerini almıştır. İzmir'in tercih edilen lokasyonlarında yıllar boyunca, toplu konut alanında ve çok özel yapı projelerine Kılıçlar Yatırım İnşaat imzasını atmıştır.

Modern yaşamın gereksinimlerine uygun olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı olmayı şirket kültürü haline getiren Kılıçlar Yatırım İnşaat, sadece konut değil insanların içinde mutlu yaşayacakları "güvenli yaşam alanları" inşa etmektedir.

Gerçekleştirdiği ve gelecekte gerçekleştirmeyi hayal ettiği bütün projelerinde "kaliteli yaşam" ilkesiyle, yenilikçi ve insan odaklı olmayı hedeflemiştir. 
İnşaat sektörü dışında, tekstil ve turizm alanında da faaliyet gösteren firma, insan odaklı vizyonunu başarıyla diğer şirketlerinde de uygulamaktadır.

Telefon: 0232 278 8858
Email: info@kiliclaryatirim.com
Adres: Mithatpaşa Caddesi No:251 Kat:2/4, 35330 Balçova / İZMİR

Kılıçlar Yatırım Projeler Haritası

Kılıçlar Yatırım Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.