|   |  Kılıçoğlu Group Firması
Kılıçoğlu Group

Kılıçoğlu Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Kılıçoğlu Group, konut, ofis ve residence projeleri, Kılıçoğlu Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kılıçoğlu Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kılıçoğlu Group Hakkında

Kılıçoğlu Yaşam
Kılıçoğlu toplu konutlarda sosyal aktiviteye, spora, doğaya önem veren, yeşil alanı ön planda tutup bütün boş alanları ağaçlandırarak çevreci ve doğaya saygınlığını her zaman, her koşulda sürdürmeye kararlıdır.
 
Bunu da sizlere en iyi şekilde sunup, yeşil bir ortamda yaşamanın ayrıcalığını sunmaktadır. Tüm konutlarında site etrafında yürüyüş yolu, bisiklet yolu, süs ve şelale havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları bulunmakta olup spora verdiği önemi burada da gösterecektir.
 
KILIÇOĞLU GROUP yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu hissetmeniz için bütün gayreti ile çalışmalarına devam etmeye kararlıdır.
 
Kılıçoğlu İnşaat
Kurumsal Vizyonumuz
 
Koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutup, kaliteyi prensip edinen Kılıçoğlu saygın kurumsal kimliğini daha da genişleterek konut sektöründe de kaliteli, yaşanılabilir, çağdaş, depreme dayanıklı, site şeklinde konutlar üretmeye devam etmektedir.Kılıçoğlu ilkeli, tutarlı, aldığı işi zamanında teslim etmeyi bir görev kabul eden, sağlamlık ve kaliteyi estetikle bütünleştiren bir anlayışa sahiptir.

İnşaat sektöründe bölgemizde adını kaliteyle ve güvenle duyuran Kılıçoğlu satışta sunduğu değişik ödeme seçenekleriyle satıştan sonrada yaptığı inşaatların arkasında duran ve kullanılan bütün ince işçilik malzemelerine de garanti kapsamı getirmiştir. Fayans, seramik, doğrama, kapı, parke, kalorifer ve sıhhi tesisat, elektrik, boya ve diğer işlerde çıkan arızalar veya hatalı malzemeden dolayı doğan hatalarda bütün her şeyi garanti kapsamına almış bulunmaktayız.

Kılıçoğlu Yapı Denetim
1999 yılındaki Gölcük depremi olduğunun hemen akabinde, uzmanlar 30 yıl içinde Marmara´da büyük bir depremin beklendiğini deklere ettiler. Yıl 2009 yani 10 yıl geçti. Geriye 20 yıl kaldı.Bu akşamda, yarında yada bu metni okuduğunuz günde bu deprem olabilir. Buna her zaman hazırlıklı olmalıyız.
 
Bütün araştırmalar, insanları "deprem değil çürük ve denetimsiz yapıların öldürdüğü" sonucunu ortaya çıkarmıştır.Bugün Japonya 7-7,5 şiddetinde bir depremde 5 yada 10 kişi yaralanmakta, fakat Pakistanda plan bir depremde ise 30-40 bin kişi ölebilmektedir. Bu hususun, bir ülkenin ekonomik göstergeleri ile doğru oranda olduğu gerçeğini de ön plana çıkarmaktadır.
 
Ülkemiz, deprem kuşağında olan bir ülkedir. Deprem ile yaşamaya alışmalıyız. Tedbiri elden bırakmamalıyız. Geçmişi ve yaşadıklarımızı çabuk unutan bir toplum olarak da, bu yapıların içinde " Sevdiklerimizin yaşadığını " hiçbir zaman aklımızdan çıkartmamalıyız.
 
İnsanlar özgür olmalıdır ama yapılar asla......... diyerek

Kılıçoğlu Kuyumculuk
Kılıçoğlu Kuyumculuk; Çorlu´da 3 ve İStanbul´da 3 mağaza olmak üzere toplam 6 mağaza ile altın, kıymetli taş ve saat satışları ile faaliyet göstermektedir.

Tel: 0282 654 5054
Fax: 0282 654 5061
Email: info@kilicoglugroup.com
Adres: Kılıçoğlu Danış Towers  Zemin Kat No:1 Tekirdağ / Çorlu

Kılıçoğlu Group Projeler Haritası

Kılıçoğlu Group Projeleri

Kılıçoğlu Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.