|   |  Kiptaş Firması
Kiptaş

Kiptaş

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 33

Kiptaş, konut, ofis ve residence projeleri, Kiptaş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kiptaş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kiptaş Hakkında

Kiptaş Tarihçesi Hakkında 

KİPTAŞ, 1987 yılında yabancı sermaye ortaklığı ile imar planı ve mimari projeler yapmak üzere İMAR WEIDLEPLAN ismiyle kurulmuştur. 1989 yerel seçimlerinden sonra atıl hale gelerek tasfiye edilme noktasına gelmiş, akabinde yapılan 1994 yerel seçimleri sonrasında, İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanını alarak yeniden yapılandırılmış bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşudur.

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yaşanabilir ve güvenilir kentler üreten KİPTAŞ; niteliksiz ve plansız yapılaşmaları önlemenin ötesinde gelişen İstanbul’un estetik mekan vitrini olarak ön plana çıkmaktadır. 

Başlıca görevi İstanbul’un çarpık yapılaşmasına çözüm getirmek olan KİPTAŞ, 8 Mart 1995 yılında kuruluşunu tamamlayarak faaliyete başladı. 

1995 yılından beri inşaat sektörünün önemli bir şirketi olarak faaliyet gösteren KİPTAŞ yüklendiği misyonun bilincinde, İstanbul halkına hizmet vermeye devam etmektedir.17 Mayıs 1995 tarihinde "BAŞAK-HİLAL Toplu Konut Projesi’nin ilk temelini attı. Artarak devam eden konut hamleleri sonucunda kuruluşundan bugüne 63.000 konut yaparak İstanbul’a kazandırdı.

KİPTAŞ; yaptığı konutların yanında bunların ihtiyacı olan yollar, atıksu ve yağmursuyu kanalları, içme suyu isale hatları, enerji, telefon, doğalgaz hatları, sokak aydınlatmaları, peyzaj uygulamaları, ağaçlandırma, çocuk oyun alanları, otoparklar, çarşı, dini ve sağlık tesisleri, okul, kreş ve spor alanlarını site sakinlerinin istifadesine sundu. 

Şehrin tarihi ve doğal yapısını bozmadan, orman ve su havzalarını koruyarak, hızlı ve ucuz konutlar üretmek, modern, yaşanabilir mekanlar oluşturmayı ana faaliyet alanı olarak belirleyen KİPTAŞ, bu doğrultuda her gelir grubuna hitap edecek, altyapısı çözülmüş, çevresi ve doğasıyla bütünleşmiş, estetik ve yaşanabilir yerleşim birimlerinin üretilmesi için alternatif planlar üretip hayata geçirmektedir.

*Kiptaş Konut Projeleri
Arnavutköy Konutları, İçerenköy Evleri, Metrokent, Maltepe Konutları, Esenyurt Konutları 5. Etap, Kartal Mutlu Evler, Hadımköy Konutları 2. Etap, Tepecik Konutları, Yalova Konutları, İkitelli Masko Evleri, Hadımköy 3. Etap, Başakşehir 5 Etap, Tuzla Konutları 4 Etap, Yeşil Vadi Konakları, Silivri Konutları 2. Etap, Pendik Aydos Evleri, Vaditepe Göl Evleri

*Kiptaş Residence Projeleri
Nish Adalar, Vaditepe Bahçeşehir, Vaditepe Bahçeşehir 2.Etap

*Kiptaş İletişim Bilgileri
Adres: Seyitnizam mah. Gümüşsuyu Davutpaşa cad. no:17/1 34015 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: +90 212 414 98 98
E-Mail: info@kiptas.com.tr
www.kiptas.com.tr/

Tel: 0212 414 9898
Fax: 0212 510 5888
Email: info@kiptas.com.tr
Adres: Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad.No:17/1 34015 İstanbul / Zeytinburnu

Kiptaş Projeler Haritası

Kiptaş Projeleri

Kiptaş Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.