|   |  Kır İnşaat Firması
Kır İnşaat

Kır İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kır İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kır İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kır İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kır İnşaat Hakkında

Yapı sektöründeki engin tecrübesi, deneyimli kadrosuyla insana ve çevreye duyduğu saygıyla modern mimari yapılar üretmek için yola çıkmıştır.

Yaşama değer katan yapılar sloganımızla insanların konut sektöründen beklediği kaliteyi yakalamak ve çağımızın en modern tekniklerini kullanarak standartları yeniden inşa etme gayretindeyiz

Yapı sektöründeki son yıllarda artan konut ihtiyacını karşılarken kaliteli ve depreme dayanıklı, sosyal alanları ile ferah içinde yaşam sunan projelere imza atarak ülkemize ve insanımıza yeni kazanımlar sağlama gayreti içerisindeyiz.

Kır İnşaat ordu ilinde yaptığı 3 proje; Bilkent 1, Kır Kent ve Bahçeşehir ile 464 aileye yeni yaşam alanları sunmuştur. Kır İnşaat'ın toplam inşaat tecrübesi 75.000m² olup gelecek vadeden büyüme potansiyeli yüksek inşaat şirketidir.

Misyonumuz
Yaşama değer katan yapılar sloganımızla insanımıza ve ülkemize kaliteli konut projeleri kazandırmak. Ülke ekonomisine değer katmaktır.

Vizyonumuz
Geçmişte ürettiğimiz yapılarla geleceğe ışık tutmak yapı sektöründeki engin tecrübemizi büyüme, gelişme ve en önemlisi paylaşma olgusuyla insana, doğaya ve ülkemize katkı sağlayacak pozitif değerler üretmektir.

 

 

Tel: 0216 397 3643
Fax: 
Email: info@kirinsaat.com.tr
Adres: Esenler Mahallesi, Cengiz Sokak, No:2 A Blok, Daire:10 44899 İstanbul / Pendik

Kır İnşaat Projeler Haritası

Kır İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.