|   |  Kıratlı İnşaat Firması
Kıratlı İnşaat

Kıratlı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Kıratlı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kıratlı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kıratlı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kıratlı İnşaat Hakkında

Kıratlı Tarım Ürünleri Hafriyat - İnşaat - Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.

1994 Kuruluş;

Kıratlı Tarım Ürünleri Ltd. Şti. 1966 yılında, sakız ve şekerleme üreticisi olarak, Hakkı Kıratlı'nın Gaziantep'de temellerini attğı, 1980 yılında, Ailenin İstabul'a taşınarak, Gaziantep Pazarlama Tic.Ltd.Şti.  unvanı ile devam eden ticari faaliyeti'nin uzantısı olarak, Uludağ Üniversitesi'ni ekonomist olarak bitiren Hüseyin Kıratlı tarafından, 1994 yılında kurulmuştur.

Kıratlı Tarım Ürünleri Ltd. Şti. faaliyet alanı olarak, gıda ürünleri paketlemesini ve dağıtımını tercih etmiş  ve 2001 yılına kadar bu alanda faaliyetini sürdürmüştür.


2001 Değişim;

Bu yıldan itibaren, paketleme sektöründeki faaliyetine son veren firmamız, gıda üreticisi firmalara  yönelik hammadde tedarikçiliğine yoğunlaşmış ve her geçen gün etkinliğini ve ürün portföyünü genişleterek, Bursa merkez  olmak üzere tüm Güney  Marmara'da tercih edilen tedarikçi olmayı başarmış ve kısa sürede sektöründe liderliğe yükselmiştir.


2006 Kalite ve hijyen tescili;

Hizmet kalitesi ve gıda depolama'da hijyen kuralları konusunda ki  gösterdiği hassasiyet ile ISO 9001:2000 ve HACCP sertifikalarını alarak, hizmet kalitesini ve hijyen kurallarını başarıyla uyguladığını belgelemiştir.


2008 Kalite ve hijyen sürekliliği;

Bu yıl da, kalite ve hijyen şartlarının sürekli uygulandığı'nın ispatı olarak, ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 belgelerini almaya hak kazanmıştır.


2011 Sonrası (Gelişim Ve Büyüme)

Sektöründeki liderliğini sürdüren firmamız; Sunar Grup tarafından üretilen nişasta, glikoz ve früktoz şuruplarının Güney Marmara ve Ege Bölgesinde dağıtımını yapmaktadır. Bununla birlikte Toz Şeker satışında bölgesinin ileri gelen firmalarındandır.
Yine o yıl firmamız yönetim kurulu kararı ile inşaat sektörüne yatırım yapma kararı almış ve arsa stoku oluşturmaya başlamıştır.
 2011 yılının Ağustos ayında ilk projeleri olan Sidelya Garden 1-2-3 adı altında 24 adet müstakil evden oluşan 3 ayrı projeye başlamış ve söz verdiği tarihte teslim etmiş bu sitelerde yaşam başlamıştır. 
Firmamız, Eylül 2013'te başladığı "Sidelya Garden Beşevler" projesini Eylül 2014'te teslim etmeyi taahhüt etmiştir.
Bununla birlikte, Bursa'nın en gözde yerleşim alanlarından olan Balat Bölgesinde 98 daireden oluşan  "Sidelya Garden Balat" projesi Mayıs 2014 ‘te başlamış olup Eylül 2016'da teslim edilecektir.

Firmamız,  “Her yıl yeni bir proje” sloganıyla İnşaat Sektöründe kalıcı olmayı hedeflemektedir. 

Hedeflerimiz arasında , Bursa ile birlikte İstanbul'da da projeler geliştirmek ilk sırada yer almaktadır.


Büyümede süreklilik ve kalıcılık;

İstanbul ve Bursa da kurulu bulunan ve iki kuşak temsilcileri tarafından uyum içerisi'nde yönetilen şirketlerimizin, hizmet verdiği ve vereceği her sektör'de, dürüstlük ve hizmet kalitesi'nden ödün vermeden, üçüncü ve sonraki kuşaklara aktarılması hedeflenmektedir.

Bununla birlikte; Şirketlerin uzun ömürlü olmasının yolunun kurumsallaşmadan geçtiğini kayıtsız şartsız kabul eden yönetim kurulu, bu yöndeki çalışmalarını da büyük bir titizlikle ve kararlılıkla sürdürmektedir.

Saygılarımızla

Tel: 0224 441 0496
Fax: 
Email: info@kiratliinsaat.com
Adres: Ertuğrul Mah. Bursa Gıda Toptancıları Çarşısı 111. Sok. B Blok No:8 Bursa / Nilüfer

Kıratlı İnşaat Projeler Haritası

Kıratlı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.