|   | 
Kırıklar İnşaat

Kırıklar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Kırıklar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kırıklar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kırıklar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kırıklar İnşaat Hakkında

Genel olarak, konut, işyeri ve iş merkezleri inşaatları ile kamu sektöründe okul, yurt, hastane binaları taahhütlerini de üstlenerek günümüze kadar başarı ile teslimlerini gerçekleştirmenin mutluluğu içerisinde faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Geliştirdiğimiz konut projelerini modern teknoloji kullanarak, üstün kalite, zamanında teslim ve donanımlı teknik kadromuzun tecrübeleri ile bütünleştirerek hayatınızın içine monte ediyoruz.

Kırıklar İnşaat kalite politikası;Taahhüdü altına aldığı projeler ile ilgili müşteri taleplerini ve eleştirileri de dikkate alarak kendi deneyimimiz ile birleştirip memnuniyeti en üst düzeye çıkarmaktadır. Söz verilen sürede, iş güvenliği ön planda tutularak tüm resmi mevzuatlara uyarak oluşturulan yaşam alanlarında sizler için alternatifler sunmak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Hayallerimiz adresimiz olsun, diyorsanız mutlaka Kırıklar İnşaat projelerine göz atınız.

Tel: 444 7730
Fax: 0212 620 0225
Email: info@kiriklar.com.tr
Adres: Doğan araslı Cad.Cumhuriyet Meydanı ES Kule AVM Kat:13 No:156 İstanbul / Esenyurt

Kırıklar İnşaat Projeler Haritası

Kırıklar İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer