|   |  Kırkıncıoğlu Grup Firması
Kırkıncıoğlu Grup

Kırkıncıoğlu Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kırkıncıoğlu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Kırkıncıoğlu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kırkıncıoğlu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kırkıncıoğlu Grup Hakkında

Faaliyet gösterdiği her sektörde "değer yaratarak büyüme" prensibi ile hareket eden DAFF Yapı, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı, dinamik kurumsal ruhu ve deneyimli insan kaynağı ile 40 yılı aşkın süredir onlarca başarılı projeye imza atmıştır. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek projelendirdiği her işte, birinci sınıf hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Kuruluşundan bugüne devletine, çalışanlarına, müşterilerine ve tedarikçilerine karşı şeffaf ve sorumlu olma bilinciyle hareket etmiştir.

Bugün, üstlenmiş olduğu projeleri zamanında teslim eden, ahlaki standartlar dâhilinde ticaret yapan, büyürken ülkesinin çıkarları doğrultusunda belli sosyal yardım projelerine kaynak aktaran bir grup olma misyonunu sürdürmektedir.

DAFF Yapı, lokomotif sektörü olan inşaat ve gayrimenkuldeki yepyeni projesi Enda Konakları’nda, tüketici taleplerine öncelik vererek müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Daha fazla bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: www.kirkincioglugrup.com.tr

Telefon: 0312 348 7686
Faks: 0312 348 7686
Email: info@kirkincioglugrup.com.tr
Adres: Dumlupınar Bulvarı Kızılırmak Mah. Next Level Ofis No:66 ANKARA

Kırkıncıoğlu Grup Projeler Haritası

Kırkıncıoğlu Grup Projeleri

Kırkıncıoğlu Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.