|   | 
Kısa inşaat

Kısa inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Kısa inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kısa inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kısa inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kısa inşaat Hakkında

Hakkımızda

KISA İNŞAAT müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan müteahhitlik, mimarlık ve mühendislik firmasıdır.
 
Şirketimiz ekonomi, çevre ve etik değerlere önem veren çağdaş, seçkin ve hedef odaklı tasarım yaklaşımı ile yüksek kaliteli inşaat projeleri gerçekleştirmektedir.
 
30 ülkeye ihracat yapan Polen Poe markasıyla Eylül Giyim, 24.000 ton çelik hasır üretim kapasitesine sahip Kıta Hasır Çelik iştiraklerimizden birkaçıdır.
 
MİSYON
 
Müşterilerimizin hayallerini ihtiyaçları ile birleştiren estetik, modern ve konforlu projeler sunmak ve kendilerini güvende hissedebilecekleri yaşam alanları oluşturmaktır.
 
VİZYON
 
Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlamak, inşaat ve gayrimenkul sektörleri için farklı ve özel bir çözüm ortağı haline gelmek, geleceğe değer katan projeler geliştirmektir.
 
İşbirliği Olanakları
 
Mimarlık ve mühendislik alanında son teknolojilerle donatılan projelere imza atan Kısa İnşaat, standartları yükseltmeyi amaçlayan, yenilikçi ve yatırım değeri olan tüm projeleri de desteklemektedir. Talep ve başvurularınız için info@kisainsaat.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz.

Tel: 0216 352 9793
Fax: 
Email: info@kisainsaat.com.tr
Adres: Bağdat Caddesi No:448 Uras Apt. Kat:2 Daire 2 Suadiye İstanbul / Kadiköy

Kısa inşaat Projeler Haritası

Kısa inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer