|   |  Kiza İnşaat Firması
Kiza İnşaat

Kiza İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 1

Kiza İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kiza İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kiza İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kiza İnşaat Hakkında

KİZA İNŞAAT A.Ş. Adana D-400 karayolu (E5) üzerindeki eski Tekel Fabrikası’nın bulunduğu arsayı satın alarak üzerine Adana’nın ihtiyacı olduğu düşünülen yeni ve modern bir iş merkezini oluşturmak için köklü 2 ortağın güçlerini birleştirmesiyle 2013 yılında kurulmuştur.
Adana’dan BALAK Metal ve Gaziantep’ten KURT İnşaat, içerisinde dükkanlar ve ofisler haricinde 1 de otel barındıracak olan net 180000 m2 inşaat alanlı bu görkemli projeyi Adana’ya sunmak amacıyla bir araya gelmişlerdir.

Eşsiz bir vizyon ile bölgenin en büyük iş merkezi kompleksini Adana’ya kazandırma amacında olan KİZA İNŞAAT A.Ş. şehrin ticaret ve iş hayatının merkezini yeniden şekillendirmeyi hedeflemektedir.

BALAK METAL LTD ŞTİ, Adana’da 1994 yılında kurulmuş olup kurulduğu yıldan beri dürüst ve ilkeli ticaret anlayışı ile demir-çelik piyasasında güvenilir bir yer edinmiş olup sadece Adana ile sınırlı kalmayarak Akdeniz bölgesi, Ankara ve İstanbul’dan da sayısız referansları elinde bulundurmaktadır.

KURT İNŞAAT A.Ş. 1993 yılında kurulmuş olup gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Ancak 2005 yılından itibaren bil fiil aktif olarak inşaat sektörüne yönelmiş olup sayısız başarılı inşaat projelerine imza atmıştır.
Bir aile şirketi olan Kurt İnşaat doğruluk, dürüstlük ve insana saygı ilkesinden vazgeçmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Telefon: 0322 428 9977
Faks: 0535 544 1677
Email: info@kizaismerkezi.com
Adres: Onur Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:437, 01100 Seyhan/Adana

Kiza İnşaat Projeler Haritası

Kiza İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.