|   |  Klas İnşaat Firması
Klas İnşaat

Klas İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Klas İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Klas İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Klas İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Klas İnşaat Hakkında

Hakkımızda

 

Kurululuşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen KLAS İnşaat , finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye’de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

 

KLAS, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar 150’e yakın konutu, yurt binalarını, endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır.

 

Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar, şehirler arası yollar ve şehir içi yol inşaatları,Çimento ve Cam fabrikaları  inşaatları, Şehir içi doğal gaz dağıtım ve tesisat inşaatları, restorasyon inşaatları, Olimpik ölçülerde spor tesisleri inşaatları, olimpik normlarda atletizm pistleri inşaatları da KLAS’ın başarı ile tamamladığı işler arasındadır.

 

2004 yılından itibaren Rusya Federasyonunda Endüstriyel Bina taahhüt projelerinde anahtar teslim tedarikçi olarak 3 adet Kontainer Cam Fabrikası İnşaatını başarı ile tamamlamıştır. Halen yurtdışı ve yurtiçinde konusunda bir ihtisas firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir

 

Finans gücünü, topluluk içersindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren KLAS, taahhüt sektörünün yanı sıra inşaat ve diğer imlat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

Misyonumuz

 

Kurulduğundan buyana yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu , asla vazgeçmeyeceği ‘güven’ ilkesi ve ‘kaliteden herkes sorumludur’ anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlı olan KLAS, gelecekteki başarılarının meyvelerini sosyal ,kültürel ve çevre projelerine yapacağı katkılarla paylaşmayı hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz

 

İnşaat sektöründeki gelişmeleri dikkatle takip eden , ülkeler arası ilişkilerin  taahüt sektörünün önemine inanan KLAS, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklarla ve sürdürdüğü başarılı projelerle iz bırakmakmay devam edecektir.

Tel: 0216 546 1119

Fax: 0216 545 2315

Email: info@klsinsaat.com

Adres: Uzunçayır Caddesi Kadıköy Yapı İş Merkezei A-2 Blok Kat:3 D.22 Hasanpaşa İstanbul / Kadiköy

Klas İnşaat Projeler Haritası

Klas İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.