|   |  Klk Yapı Firması
Klk Yapı

Klk Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1943

  • Proje Sayısı : 4

Klk Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Klk Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Klk Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Klk Yapı Hakkında

Hakkımızda
 
Kulak Ailesi tarafından 1943 yılında kurulan Kulak İnşaat A.Ş. 70 yıldır alt ve üstyapı inşaatı yapmaktadır. Uluslararası müteahhitlik belgesine sahip olan Kulak İnşaat A.Ş. toplam alanı 4 milyon m2 olan 40,000'den fazla konut inşa etmiş, okul, yurt, otoyol,endüstriyel tesisler, havalimanı gibi önemli projelere imza atmıştır. Kulak İnşaat A.Ş. ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.
 
Kulak İnşaat A.Ş.'nin %100 iştiraki olan KLK YAPI A.Ş., gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmış teknik ve idari bir kadro oluşturularak 2012 yılında İstanbul'da kurulmuştur. KLK Yapı'nın vizyonu, 70 yıllık inşaat tecrübesini, yenilikçi ve dinamik bir yönetim anlayışı ile birleştirip Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı üreticileri arasına girmektir.
 
Bu vizyonla yola çıkan KLK Yapı'nın misyonu yaşam kalitesini yükselten, çevreye uyumlu projeler geliştirip, projelerini inşa ederken çalışan güvenliği ve sağlığından ödün vermeden müşteri memnuniyetinde satış öncesi ve sonrasında devamlılık sağlamaktır..
 
Değerlerimiz
 
Müşterilerimizin ihtiyaçları daima önceliklidir.
 
KLK Yapı olarak, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin;
Taahhüt edilen tüm özelliklerine uyacağını
Zamanında ve bütçe durumuna uygun olarak tamamlanacağını
Bütçe durumuna uygun olacağını garanti ederiz.
 
Çalışanlarımızın ve iş ahlakımızın bizi farklı kılan en önemli özellikler olduğunu biliriz.
 
Deneyimli ve iyi eğitimli personelimizle, karşılıklı güven ve saygıya dayalı bir atmosfer yaratırız.
En kaliteli projeleri en doğru zamanda tamamlamanın, çalışanlarımıza ve alt yüklenicilerimize verdiğimiz önemden geçtiğini biliriz.
 
Kalite yönetimine önem veririz.
 
Sahip olduğumuz ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 belgeleri ile kaliteye olan bağlılığımızı devamlı kılmak için çalışırız.
Bütün çalışanlarımız, kaynak sağlayıcılarımız ve alt – yüklenicilerinimizin Kalite Sistemi'nin gereklerine uyması gerektiğini tavsiye eder bunun için gerekli teminatları sağlarız.
Eğitim ve denetim standartlarımızın etkin şekilde uygulanması için iyileştirmeler yapar ve bunları bütün çalışanlarımız, kaynak sağlayıcılarımız ve alt – yüklenicilerinimizin faydalanacağı şekilde düzenleriz.
 
Çevreyi korumak ve daha yaşanılır hale getirmek için sorumluluklarımızın farkındayız.
 
Faaliyetlerimizin çevresel etkilerini sürekli olarak değerlendirir; malzeme ve diğer konularda güvence sağlamayı taahhüt ederiz.
Zararlı ürünler yerine faydalı ürünler kullanmayı tercih ederek, tüm çevresel standartlara uyarız.
Tüm projelerimiz çevre korumaya dair yayınlanmış kanun hükümlerine uygundur.
Çalışanlarımızı, alt yüklenicilierimizi ve tedarikçilerimizi çevre konusunda ve olası çevre kirliliği tehlikelerine karşı gereken hassasiyeti göstermeye özendirecek şekilde yönetim politikalarımızı düzenleriz.
 
İş sağlığı ve güvenliğini sağlamak en büyük önceliğimizdir.
 
Yönetim kadromuz, şirket yönetimi altındaki çalışanlarımız ve şantiyede çalışan diğer tüm kadromuzun sağlıklı ve güvenli ve zarar görmeden çalışabilmelerinin garanti altına alınması için çalışırız.
Kazaları ve riskleri belirlemek ve kontrol etmek için iyi eğitilmiş güvenli personel ile titiz bir iş süreci kullanımına önem verir; güvenlik prosedürlerinin ve yönetiminin en iyi şekilde devam ettirilebilmesi için birçok sertifikalandırma kuruluşuyla iş birliği içerisinde çalışırız.

Tel: 0212 283 0943
Fax: 0212 283 0946
Email: info@klk.com.tr
Adres: Levent Caddesi. Alt Zeren Sk. No:33 İstanbul / Beşiktaş

Klk Yapı Projeler Haritası

Klk Yapı Projeleri

Klk Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.