|   |  Kocaeli Rezidans Projeleri
Kocaeli Şehrini Favorilerime Ekle

Kocaeli Güncel Rezidans Projeleri

Kocaeli Rezidans Projeleri

  • 1

Kocaeli Rezidans Projeleri

Kocaeli Rezidans projeleri şehrin dört bir yanında inşa ediliyor. Kocaeli’nde yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Kocaeli genelinde 8 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Kocaeli’ndeki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Kocaeli rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kocaeli’nde kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Kocaeli’nde kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Kocaeli genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kocaeli’ndeki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır.

Kocaeli’ndeki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.