|   | 

Kocaeli'nde Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri

Kocaeli'nde Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri

Kocaeli'nde Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri

 

Son senelerde insanların gelişen alışveriş kültürü farklılık göstererek sokak mağazalarından şehir alışveriş merkezlerine doğru kaymıştır. Alışveriş merkezi, çeşitli ürün ve hizmetlerin halka sunumu konusunda genelde bir şirket bünyesinde bazen de kooperatif olarak faaliyet gösteren büyük satış mağazası veya mağazalar topluluğudur.

Hoşça vakit geçirip eğlendiğimiz Eğlence Merkezleri birçok alışveriş merkezinin bünyesinde yada içinde bir bütün olarak sunuluyor. Yalnız Alışveriş ve Eğlence merkezleri çoğu zaman konut projelerinden ayrı birer yapı olarak karşımıza çıkıyor. Hızla değişen yaşama kültürümüz bu durumunda değişmesine sebep oldu. Artık birçok konut projesinde hem alış veriş merkezleri hem eğlence merkezleri bulunuyor.

Kocaeli bu iki seçeneği de sunan satılık daire, ofis vb. alanları olan konut projelerini liste haline getirdik.

- Kocaeli'nde ki projeler  “Kocaeli'nde Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri” sayfasının üst tarafında listelenmiştir.

- “Kocaeli'nde Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.

 

Kocaeli'nde Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri Haritası

 • Zen 144
  Karadağ Yapı

  Zen 144

  Zen Retreat 144 Kocaeli Darıca– Bayramoğlu’nda yapılan 28 adet 1+1 asma katlı-bahçeli veya deniz manzaralı teras dublekslerden o...

 • Gebze Center AVM
  Doğuş GYO

  Gebze Center AVM

  Gebze ve çevresinin büyük merakla beklediği Gebze Center, meraklıları ile buluştuğu günden bu yana tüm Gebzelilerin hayatının ayrılmaz bir parça...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

  footer