|   |  Kocamanlar Alüminyum Firması
Kocamanlar Alüminyum

Kocamanlar Alüminyum

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 3

Kocamanlar Alüminyum, konut, ofis ve residence projeleri, Kocamanlar Alüminyum hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kocamanlar Alüminyum ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kocamanlar Alüminyum Hakkında

1996 Yılında “Ömür boyu estetik” sloganı ile ticaret hayatına başlayan Kocamanlar Alüminyum, müşteri talepleri üzerine yatırımlarını artırarak büyüme yoluna girmiştir.
“Şirketlerin başarılı olmaları, ancak insan emeğinin ve teknolojinin doğru yerlerde değerlendirilmesiyle mümkün olabilir” görüşünü ilke edinen Kocamanlar Alüminyum, prensipli çalışması, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ve yenilikçi vizyonuyla büyüyerek dev bir tesise dönüşmüştür.

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş, global anlayışı, güçlü teknik kadrosu, Avrupa standartlarındaki imalat, montaj ve teknik donanımı ile hizmet verdiği, tüm alanlarda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Kocamanlar Alüminyum üretimde hata payını sıfıra indiren son teknoloji makinalar, nitelikli iş gücüyle birleştirerek kusursuz üretim sağlamaktadır.

FaaliyetgösterdiğitümprojelendeihracatimalatvemontajakadarhizmetverenKocamanlarAlüminyum Kazan Sarayköy’de bulunan fabrikasını 2006 yılında kurmuştur, firma kurulduğu günden bugüne modern, mimari, estetik, fonksiyonel yapılar tasarlamaya devam etmektedir.
Projenin başladığı günden, bittiği güne kadar, koşulsuz müşteri memnuniyeti, taahhüt edilen zamanda, taahhüt edilen işleri teslim etmek firmamızın temel ilkesidir. 
Bu ilke doğrultusunda Kalite, güven, rekabet üstünlüğü, çevreye saygılı, şehrin dokusuyla uyumlu projeleri geleceğe taşımaktadır.

Kocamanlar Alüminyum Dünya arenasında söz sahibi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Tel: 0312 436 7171
Fax: 0312 287 8599
Email: kocamanlar@kocamanlar.com.tr
Adres: Kızılırmak Mah. 1446 Sk. No: 12/40 PK 06510 Çukurambar Ankara / Çankaya

Kocamanlar Alüminyum Projeler Haritası

Kocamanlar Alüminyum Projeleri

Kocamanlar Alüminyum Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.