|   |  Koçsa İnşaat Firması
Koçsa İnşaat

Koçsa İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 9

Koçsa İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Koçsa İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Koçsa İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Koçsa İnşaat Hakkında

Kurumsal

KOÇSA İNŞAAT

İzmir' deki İnşaat sektörüne yön veren firmalar içerisinde bulunarak tecrübe kazanan, kazandığı bu tecrübeleri somut hale getirerek sizlere sunan Koçsa İnşaatın temelleri 2002 yılında atılmıştır.

İnşaat sektörünün her kalemini ayrı ayrı çok iyi bildiğimiz için en kaliteli projeleri kabul edilebilir maliyetlerle gerçekleştirip, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.İnşaatlarımız ve imal ettiğimiz yaşam alanlarımız ile sadece satış anına kadar değil, satış sonrası da bir olduğumuz gerçeğini hiç bir zaman unutmadan adımlarımızı atmaktayız.

Koçsa İnşaat; inşaat sektöründe bugüne kadar 14 proje ve 300'ün üzerinde konut üretmiştir. Koçsa markası bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İzmir' deki İnşaat sektörüne yön veren firmalar içerisinde bulunarak tecrübe kazanan, kazandığı bu tecrübeleri somut hale getirerek sizlere sunan Koçsa İnşaat' in temelleri 2002 yılında atılmıştır.

İnşaat sektörünün her kalemini ayrı ayrı çok iyi bildiğimiz için en kaliteli projeleri kabul edilebilir maliyetlerle gerçekleştirip, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İnşaatlarımız ve imal ettiğimiz yaşam alanlarımız ile sadece satış anına kadar değil, satış sonrası da bir olduğumuz gerçeğini hiç bir zaman unutmadan adımlarımızı atmaktayız.

Koçsa İnşaat; inşaat sektöründe bugüne kadar 14 proje ve 300'ün üzerinde konut üretmiştir. Koçsa markası bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

VİZYONUMUZ

Yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatlarla konut sahibi olmayı kolaylaştıran yöntemler ile müşterilerimizi konut sahibi yapmak, Her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmak, Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak.

MİSYONUMUZ

Kalite ve güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak ve inşaat sektöründe İzmir'de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.

Koçsa İnşaat Başkanı

Gelişen ve büyüyen İzmir’ de konfor, lüks ve huzur beklentisi artıyor. Koçsa ailesi olarak bu beklentileri karşılamak için yeni projeler ve modern yaşam alanları sunuyor, bugünümüz ve geleceğimiz için tasarlanmış yaşam alanları inşa ediyoruz.

Sizi müşteri olarak değil, ailemizin bir parçası olarak görüyor ve uzun soluklu ilişkiler kuruyoruz. Amacımız sadece iyi bir ev inşa etmek değil, huzurlu yaşayabileceğiniz bir ortam yaratmaktır.

Koçsa İnşaat olarak uyguladığımız tüm projelerimizin altına imzamızı atmaktan büyük gurur duyarız.

HASAN EKİN
Yönetim Kurulu Başkanı

Telefon: 0232 251 4251
Fax: 0232 251 4251
Email: info@kocsa.com.tr
Adres: Dokuz Eylül Mahallesi Akçay Cad. No:153 Gaziemir / İZMİR

Koçsa İnşaat Projeler Haritası

Koçsa İnşaat Projeleri

Koçsa İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.