|   |  Kök Yapı İnşaat Firması
Kök Yapı İnşaat

Kök Yapı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 1

Kök Yapı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kök Yapı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kök Yapı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kök Yapı İnşaat Hakkında

Firma Profili

KÖK GROUP bünyesinde olan Kardeşler Petrol ve İnşaat olarak 1998 yılından bu yana saygılı ve güvenilir bir işletme olarak devam etmekteyiz. 2008 yılında inşaat sektöründeki ilk önemli projemiz olan Kök Plaza’yı İstanbul’un hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Bağcılar’da tamamladık.
 
Günümüzün en çok değerlenen gayrimenkul sektörüne KÖK GROUP altında KÖK YAPI olarak, gayrimenkul projeleri geliştirmek ve bu geliştirilen projelerin sizler için güvenliğin, estetiğin ve konforu içinde barındıran inşaatlarını yapmak için 2016 yılında KÖK GROUP altında KÖK YAPI olarak devam etmekle birlikte sizlere yeni projemizle yeni bir konut kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz.
 
Kök Yapı ailesi olarak gelecekte müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteden ödün vermeden İstanbul’un gelişimine ve kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak projeler gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.
 
Misyonumuz

Sizlerin  kendisini huzur, refah ve güven içinde hissedebildiği, insanla doğanın iç içe olabildiği, çevreci, yenilikçi, farklı ve geleceği temel alan, mümkün olduğu ölçüde yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına imkan veren, akıllı teknolojilerle donatılmış, nesilden nesile aktarılabilen projeler  inşa etmektedir.
 
Güvenliğin, konforun  ve kalitenin  bir araya getiren konutlar inşa etmeye farklılığımızı yaptığımız projelerimizle ortaya çıkarmak, rahatlığın ve güvenliğin olduğu konutlar inşa etmeye Kök Yapı  olarak devam edeceğiz.
 
Vizyonumuz

Geçmişten günümüze taşıdığımız en kutsal değerimiz olan müşteri memnuniyetini ve insani değerleri temel alarak, insanımızın yaşam mutluluğunu en üst düzeye çıkaracak gayrimenkul projelerinin altına imzamızı atmaktır.
 
Müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutarak yeni yaşam alanları sergilemeye devam ederek geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. 

Tel: 0212 431 0019
Fax: 0212 431 2022
Email: info@kokyapi.com.tr
Adres: Atışalanı Kışla Cad. Kemer Mah. No:8 İstanbul / Esenler

Kök Yapı İnşaat Projeler Haritası

Kök Yapı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.