|   |   |  Koleksiyon’a Design Week Turkey’den ‘İyi Tasarım’ ödülü

Koleksiyon’a Design Week Turkey’den ‘İyi Tasarım’ ödülü

Yaşam alanlarına sunduğu estetik bakış açısı ve ergonomi ile tasarım dünyasını etkisi altına alan Koleksiyon, ‘Maral’ aydınlatma ile Design Week Turkey’den ‘İyi Tasarım’ ödülüyle döndü.

Koleksiyon’a Design Week Turkey’den ‘İyi Tasarım’ ödülü

‘Tasarım Ekosistemi’ ana temasıyla düzenlenen Design Week Turkey’de Koleksiyon Tasarım ve Marka Direktörü Koray Malhan konuşmacı olarak yer alırken, Koleksiyon’un kurucusu Yüksek Mimar Faruk Malhan ise Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri kapsamında Onur Ödülü’ne layık görüldü.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından tasarım kültürü oluşturmak ve Türkiye’deki tasarımcıları dünyaya tanıtmak amacıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Design Week Turkey 2018 gerçekleşti. Yüksek kaliteyi zarif tasarımlarla birleştiren Koleksiyon, ‘Türk Tasarımının Genetik Kodları’ sergisinde ‘Tigris’ vazo, ‘Abbara’ küpe, ‘Müdanasız’, ‘Suva Madalyon’, ‘Miras Mimari Kemer’, ‘Miras Antik Akbaba’ ürünleriyle yer aldı.

Türkiye’nin en değerli tasarım fikirlerinin konuşulduğu ve küratörlüğünü Erdem Akan’ın üsttlendiği  Design Week Turkey ‘Trend Alanında’ yine Koleksiyon’un en çok satış yapan modellerinden  ‘Kor’ aydınlatma, ‘Marrakech’ sehpa, ‘Boccaporto’ oturma ve çalışma ünitesi ile ‘Arşimet’ dolap sergilendi.

Koleksiyon Tasarım ve Marka Direktörü Koray Malhan Design Week Turkey açılış gününde ‘Tasarım Ekonomisi İnşa Etmek’ konulu panelde konuşmacı olarak yer alırken Faruk Malhan tasarımı ‘Maral’ aydınlatma ise aynı gece düzenlen‘İyi Tasarım’ ödülüne layık görüldü.

Faruk Malhan’a Onur Ödülü

Türkiye’nin tasarımla markalaşmasına katkı sağlamak amacıyla bu yıl 7.’si düzenlenen Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde Türkiye’yi yurt içi ve yurt dışında başarıyla temsil eden ve tasarım kültürün yaygınlaşmasına katkı sağlayan duayen tasarımcılara plaket verildi. Koleksiyon’un kurucusu Yüksek Mimar Faruk Malhan bu kapsamda Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • L’UNICA’dan sofralara modern dokunuş
  L’UNICA’dan sofralara modern dokunuş

  Yaşam alanlarına konforlu ve estetik mobilyalarıyla prestij ve keyif katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Cloud yemek masası ve sandalyesiyle sofralara modern ve şık bir görünüm kazandırıyor.

 • L’unica’dan stil sahibi sehpalar
  L’unica’dan stil sahibi sehpalar

  Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yeni sehpaları ile mekanlara prestij katıyor.

 • Açik havada rahatliği ikiye katlayan tasarim
  Açik havada rahatliği ikiye katlayan tasarim

  Her tarza uygun tasarımlarıyla açık havaya prestij ve keyif katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunun iddialı parçalarından Cape Town Oturma Grubu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 • Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri
  Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri

  Bahar ve yaz aylarında zamanın büyük bir kısmı açık havada geçiyor. Havaların ısınmasıyla birlikte bahçe mobilyaları için araştırma yapanların en çok merak ettiği konuların başında ise yeni trendler geliyor.

 • Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler
  Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler

  Ürün ve çözümlerini geliştirirken mekanların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Häfele, genellikle atıl bırakıldığı için kullanılamayan eviye ve lavabo altlarına özel çözümleriyle bu alanları daha işlevsel hale getiriyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.