|   |   |  Koleksiyon’a Design Week Turkey’den ‘İyi Tasarım’ ödülü

Koleksiyon’a Design Week Turkey’den ‘İyi Tasarım’ ödülü

Yaşam alanlarına sunduğu estetik bakış açısı ve ergonomi ile tasarım dünyasını etkisi altına alan Koleksiyon, ‘Maral’ aydınlatma ile Design Week Turkey’den ‘İyi Tasarım’ ödülüyle döndü.

Koleksiyon’a Design Week Turkey’den ‘İyi Tasarım’ ödülü

‘Tasarım Ekosistemi’ ana temasıyla düzenlenen Design Week Turkey’de Koleksiyon Tasarım ve Marka Direktörü Koray Malhan konuşmacı olarak yer alırken, Koleksiyon’un kurucusu Yüksek Mimar Faruk Malhan ise Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri kapsamında Onur Ödülü’ne layık görüldü.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından tasarım kültürü oluşturmak ve Türkiye’deki tasarımcıları dünyaya tanıtmak amacıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Design Week Turkey 2018 gerçekleşti. Yüksek kaliteyi zarif tasarımlarla birleştiren Koleksiyon, ‘Türk Tasarımının Genetik Kodları’ sergisinde ‘Tigris’ vazo, ‘Abbara’ küpe, ‘Müdanasız’, ‘Suva Madalyon’, ‘Miras Mimari Kemer’, ‘Miras Antik Akbaba’ ürünleriyle yer aldı.

Türkiye’nin en değerli tasarım fikirlerinin konuşulduğu ve küratörlüğünü Erdem Akan’ın üsttlendiği  Design Week Turkey ‘Trend Alanında’ yine Koleksiyon’un en çok satış yapan modellerinden  ‘Kor’ aydınlatma, ‘Marrakech’ sehpa, ‘Boccaporto’ oturma ve çalışma ünitesi ile ‘Arşimet’ dolap sergilendi.

Koleksiyon Tasarım ve Marka Direktörü Koray Malhan Design Week Turkey açılış gününde ‘Tasarım Ekonomisi İnşa Etmek’ konulu panelde konuşmacı olarak yer alırken Faruk Malhan tasarımı ‘Maral’ aydınlatma ise aynı gece düzenlen‘İyi Tasarım’ ödülüne layık görüldü.

Faruk Malhan’a Onur Ödülü

Türkiye’nin tasarımla markalaşmasına katkı sağlamak amacıyla bu yıl 7.’si düzenlenen Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde Türkiye’yi yurt içi ve yurt dışında başarıyla temsil eden ve tasarım kültürün yaygınlaşmasına katkı sağlayan duayen tasarımcılara plaket verildi. Koleksiyon’un kurucusu Yüksek Mimar Faruk Malhan bu kapsamda Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu
  Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu

  Gerçekleştirdiği konut projelerinde klasik stil ile modern anlayışı harmanlayan EDDA Mimarlık Kurucusu İç Mimar Eda Tahmaz, senenin trendlerini yakalamak isteyen ev sahipleri için 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda dekorasyonda ön plana çıkacak yenilikleri değerlendirdi.

 • 2019 yılında yaşam alanlarını ahşap-metal tasarımlar tamamlayacak
  2019 yılında yaşam alanlarını ahşap-metal tasarımlar tamamlayacak

  Ev tasarlamak çok kolay gibi gözükse de birçok tamamlayıcı detay düşünüldüğünde hayli karmaşık bir hal alıyor. Kusursuz bir ev hayali içinse hiç kuşkusuz tasarım ön plana çıkıyor. Birbirinden kreatif parçalar bu yıl yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday gibi…

 • Bahçe mobilyasi seçiminin 5 püf noktasi!
  Bahçe mobilyasi seçiminin 5 püf noktasi!

  Baharın gelişiyle birlikte bahçeler, balkonlar, teraslar, havuz kenarları gibi açık hava mekanlarının havasını değiştirmek isteyenlerin konforlu, fonksiyonel, dayanıklı ve aynı zamanda estetik mobilyalar seçebilmek için dikkat etmeleri gereken bazı önemli unsurlar bulunuyor.

 • 2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda
  2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda

  Günümüz yaşam koşullarında artık insanlar iç mekânlarının benzersiz olmasını arzuluyor. Bu amaçla mobilyanın binbir yüzünü görebileceğiniz tasarımları bu yıl yerli, kişiye özel üretime önem veren Modoko imalathaneleri ve vitrinlerinde görmek mümkün olacak.

 • IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!
  IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

  Avrasya’nın en büyük ev ve mutfak eşyaları pazarının katılımcıları, Avrupa perakende sektöründe markalı ürünlerindeki belirgin büyümenin yansıması olarak, özel markalı ürün çeşitliliğini artırmak üzere çalışmalarını yoğunlaştırdı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.